• در پژوهش های کاربردی معاونت برون مرزی صدا وسیما؛ فراخوان عناوین و اولویت های پژوهشی رادیویی و تلویزیونی در سال 1400

واحد پژوهش های کاربردی معاونت برون مرزی صدا وسیما از بین علاقمندان و پژوهشگران موضوعات و مطالعات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، هنری و رسانه ای دعوت به همکاری می کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، براساس فراخوانی که هر سال واحد پژوهش های کاربردی معاونت برون مرزی صدا وسیما برای برخورداری، تدوین اندیشه و استراتژی های راهبردی جدید انجام می دهد، امسال نیز از علاقمندان دعوت به عمل آمده تا از میان سرفصل ها و موضوعات متنوع و مختلف ارائه شده، موضوع یا موضوعاتی را انتخاب و با رعایت اصل «تاکید بر رسانه ای بودن» مطالعات و پژوهش ها، اقدام به ارائه پروپوزال حداقل در ده صفحه نمایند.

پژوهشگران و علاقمندان مطالعات و موضوعات علمی می توانند از طریق لینک های ذیل، فرم پروپوزال، راهنمای نگارش و موضوعات پژوهشی را دریافت و پس از تکمیل به آدرس الکترونیکی arcbm@irib.ir ارسال نمایند. 

پروپوزال های دریافتی در شورای برون مرزی مورد بررسی و با پژوهشگری که بیشترین امتیاز را کسب نماید عقد قرارداد بسته خواهد شد.

مهلت ارسال پروپوزال های پیشنهادی تا 10 خرداد 1400 است و علاقمندان می توانند از طریق شماره تماس 4 و 22167153 اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایند.

همچنین برای دریافت فرم پروپوزال به آدرس http://arc.irib.ir مراجعه شود .

 

اردیبهشت ۲۰, ۱۴۰۰ ۱۳:۳۵ Asia/Tehran