• انتصاب قائم مقام جدید معاون برون مرزی سازمان صدا و سیما

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی صدا و سیما ، احسان کاوه با حکم احمد نوروزی به عنوان قائم مقام معاون برون مرزی سازمان صدا و سیما منصوب شد . این مسئولیت قبلا برعهده جناب آقای مهدی مجتهد بود، که اکنون عهده دار مسئولیت قائم مقام ، ریاست سازمان صدا و سیما بوده و در این حکم از زحمات ايشان سپاسگزاری شده است.

متن حکم  به این شرح است:

                   جناب آقای احسان کاوه

از آنجا که به‌لطف خداوند، از تعهد، دانش حرفه‌ای و شناخت وافی از روندها و بایسته‌های صف و ستاد در عرصه فعالیت‌ رسانه‌‌های بین‌المللی برخوردارید، به‌موجب این حکم به سمت «قائم‌مقام معاون برون‌مرزی صداوسیما» منصوب می‌شوید.

- نظارت بر انطباق عملکرد حوزه‌‌های ستادی و پشتیبانی با نیازها و مقتضیات سرمایه انسانی، بودجه و‌ منابع مالی، طرح‌و‌برنامه‌ریزی و... معاونت؛

-  تسهیل بهره‌ورانه، اتخاذ رویه‌های هم‌افزا و رفع موانع و اصطکاک‌ها در مسیر حرکت حوزه صف؛

- نظارت بر پیشبرد برنامه تحول ساختاری رادیوهای معاونت و راهبردهای تحولی در شبکه‌های تلویزیونی؛

- نظارت بالادستی بر ساختار عملکرد دفاتر نمایندگی معاونت در خارج از کشور؛

- ارتباط سازنده با بخش‌های درون‌سازمانی و تعامل با سازمان‌ها و نهادهای برون‌سازمانی در راستای ایفای مأموریت‌های کلان معاونت؛

- نظارت بر حسن اجرای سازوکارهای انتصاب مدیران و ارزیابی عملکردها

و  نیز اداره شوراهای تخصصی مرتبط با برخی زمینه‌های فوق، از جمله مواردی است که انتظار می‌رود با حضور جناب‌عالی در این مسئولیت خطیر پیگیری شود.

لازم می‌دانم از مساعی برادر ارجمندم، جناب آقای مهدی مجتهد در این پست، کمال سپاس را به جا آورم و برای جناب‌عالی نیز از درگاه ایزد منان، موفقیت و سربلندی مسئلت کنم.

احمد نوروزی       

معاون برون‌مرزی

 

خرداد ۰۱, ۱۴۰۱ ۱۱:۲۱ Asia/Tehran