• در معاونت برون مرزی سازمان صدا وسیما؛ انتصاب مدیر جدید دفتر نمایندگی سازمان در نیویورک

با حکم دکتر پیمان جبلی رئیس سازمان صدا وسیما، مدیر جدید دفتر نمایندگی سازمان در نیویورک منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، «علی رجبی» به سمت مدیرجدید دفتر نمایندگی سازمان در نیویورک منصوب شد. در متن حکم دکتر جبلی خطاب به علی رجبی آمده است:
"باسمه تعالی
برادر گرامی جناب آقای علی رجبی،
 نظر به مراتب تعهد و تجارب مفید جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان "مدیر دفتر نمایندگی سازمان در نیویورک "منصوب می‌شوید. رصد وقایع و رویدادهای سازمان ملل متحد و کشور محل مأموریت در زمینه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، مذهبی و فرهنگی، جمع آوری و ارسال اخبار با توجه به اولویت ها و ارزش های خبری و بهره برداری بهینه از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری موجود در جهت تولید برنامه از وظایف شما می‌باشد.
از زحمات و تلاشهای  مستمر جناب آقای کامران نجف زاده در مدت تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی می‌کنم. توفیق جنابعالی را از خداوند متعال، در ایفای مطلوب وظایف محوله و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی  خواستارم."
با توجه به استقرار امور بین الملل سازمان در معاونت برون مرزی، این حکم توسط دکتر احمد نوروزی معاون برون مرزی سازمان صدا و سیما و با حضور احسان کاوه قائم مقام معاون برون مرزی، سیدمرتضی اصغری سرپرست امور بین الملل معاونت برون مرزی و شاکر واثقی مدیرارتباطات و همکاریهای بین الملل ، به علی رجبی ابلاغ شد. احمد نوروزی معاون برون مرزی در هنگام اهداء حکم برای علی رجبی،  توفیق روزافزون در ایفای مطلوب وظایف محوله و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را آرزو نمود . 
شایان ذکر است ، علی رجبی خبرنگار ارشد سازمان صداوسیما، دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی و رشته علوم ارتباطات گرایش ژورنالیسم تلویزیونی است. وی که با زبان‌های اسپانیایی، عربی و انگلیسی  آشنایی دارد، دارای  22 سال سابقه خبرنگاری داخلی در حوزه‌های سیاسی و اقتصادی؛ شامل حوزه‌های خبری ریاست جمهوری، ریاست قوه قضاییه، مجلس شورای اسلامی، وزارت امور خارجه، شورای نگهبان، مجمع تشخیص مصلحت نظام، سپاه پاسداران و وزارت نفت است.
رجبی همچنین در بیش از 20 کشور برای پوشش رویدادهای خبری، حضور کوتاه مدت داشته است. در کارنامه وی، عناوینی چون خبرنگار و مدیر خبر صداوسیما در افغانستان، خبرنگار و مدیر خبر صداوسیما در عراق، خبرنگار و مدیر نمایندگی سازمان صداوسیما در منطقه امریکای لاتین (ونزوئلا) ثبت شده است.

مرداد ۰۳, ۱۴۰۱ ۱۷:۲۷ Asia/Tehran