• برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیر کل برنامه ریزی و نظارت معاونت برون مرزی رسانه ملی

آیین تکریم و معارفه مدیر کل برنامه ریزی و نظارت معاونت برون مرزی سازمان صدا وسیما شنبه 12 شهریور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی ، در این مراسم که با حضور دکتر نوروزی معاون برونمرزی و جمعی از مدیران این معاونت برگزار شد؛ از خدمات ارزنده آقای مصطفی اصفهانی در دوران حضورشان در اداره کل برنامه ریزی و نظارت معاونت برونمرزی تکریم و تقدیر شد  و خانم دکتر نرگس خاتون رستمی به عنوان سرپرست جدید اداره کل برنامه ریزی و نظارت معاونت برون مرزی معرفی شد.

دکتر نوروزی ضمن قدردانی از زحمات مصطفی اصفهانی افزود: با توجه به انتصاب آقای اصفهانی به مدیرکلی منابع انسانی سازمان صدا و سیما ، امیدوارم با توجه به اینکه ایشان در برون مرزی منشا خیر بودند در ماموریت جدید هم ادامه دهنده همان مسیر گذشته بوده و با نتایج پر بارتری روبرو شوند.

 همچنین نوروزی در ادامه افزود: از انتصاب خانم دکتر نرگس خاتون رستمی  با توجه به سبقه فعالیتشان در حوزه برون مرزی ، خرسندم چرا که ایشان از بدنه معاونت برون مرزی هستند و آشنایی کامل با حوزه دارند ، نیرویی متعهد و متخصص هستند که در فعالیت در واحدهای «صف» و «ستاد» نیز بسیار باتجربه هستند و امیدوارم که ایشان نیز با صلابت ادامه مسیردهند.

در ادامه مراسم مصطفی اصفهانی در سخنانی گفت : کار در حوزه برون مرزی بسیار حساس است البته در تمام سازمان صدا و سیما بدینگونه است اما در حوزه برون مرزی  بیشتر. با همه حساسیت ها  و سختی های کار ، همراهی و همکاری جمعی همکاران و مدیران حوزه ، باعث می شد تا روحیه گرفته و ادامه طریق دهیم.

اصفهانی در ادامه سخنانش به موضوع «مهندسی پیام» اشاره نمود و افزود: در گذشته انجام امور و کارها با تصدی گری خاصی انجام می شد، که رفته رفته با تلاش مضاعف توانستیم با کمک همکاران تا حدودی شکل و روند کار را سیستماتیک پیش ببریم.

راه اندازی سامانه «سمت» به عنوان یک شروع خوب بود که حاصل همراهی و هم افزایی تمامی همکاران حوزه معاونت برون مرزی است که به صورت شفاف تمامی مراحل تولید در این سامانه ثبت میشود. این سیستم کمک شایانی به فرآیند برنامه سازی و از طرفی نیز به مدیریت مالی برون مرزی کمک نمود ، که امیدوارم با تلاش های پیگیرانه سرکار خانم رستمی این سامانه گسترش یافته و ایرادات آن به شکل کامل برطرف شود.

همچنین در این مراسم خانم دکتر نرگس خاتون رستمی سرپرست جدید اداره کل برنامه ریزی و نظارت حوزه برون مرزی نیز  در سخنانی کوتاه بیان داشت : خوشحالم که در جمع همکاران برون مرزی هستم و بابت اعتمادی که به من شد خدا را شاکرم. وی اظهار امیدواری کرد که در سایه همراهی و همکاری همکاران بتواند ادامه خوبی برای راهی که به خوبی توسط دیگران ترسیم شده ، باشد.

 

شهریور ۱۳, ۱۴۰۱ ۰۶:۴۴ Asia/Tehran