• دکتر پیمان جبلی معاون محترم برون مرزی

مراسم تودیع و معارفه برخی از مدیران معاونت برون مرزی امروز شنبه بیست و چهارم مهرماه برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه برخی از مدیران معاونت برون مرزی امروز شنبه بیست و چهارم مهرماه برگزار شد.

 در این مراسم دکتر پیمان جبلی معاون محترم معاونت برون مرزی در سخنانی با گرامیداشت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) گفت : این ایام ، ایام ذکر و تذکر است و شایسته است که در این روزها همگی به یاد آوریم عهدی که بر آن هستیم که همان ادامه سیره و راه امام حسین (ع) و یاران وفادارش است که خونشان را برای آن فدا کردند.

جبلی ادامه داد : رسالت و راه ما همان راه امام حسین (ع) است و متذکر همین معنا هستیم همان طور که یاران سیدالشهدا (ع) در راه رسیدن به ارزش های والای حسینی از عزیزترین داشته هایشان گذشتند و خونشان را فدا کردند ، ما هم همان راه را باید ادامه دهیم و برای رساندن پیام عدالت و توحید به جهانیان ، هر روز عزم خود را جزم تر کنیم.

وی تذکر دوم را که باید همواره مورد نظر و دقت قرار گیرد دوره ای بودن مسئولیت ها در رده هایی همچون مدیریتی عنوان کرد که فرصتی را برای خدمتگزاری فراهم می کند و باید قدر این فرصت را بخوبی دانست.

معاون برون مرزی  پاسخگویی را یکی از شروط اصلی مسئولیت داشتن دنیوی دانست که باید این امانت را بخوبی به سرمنزل مقصود رساند و عملکرد همه در دیدگاه ذات اقدس الهی و وجدان ، عملکردی شایسته و خداپسندانه باشد.

جبلی همچنین تاکید کرد : باید مدیران به گونه ای انجام وظیفه کنند که رساندن پیام انقلاب  اسلامی ایران به مخاطبان به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.

جبلی با یادآوری وجود جبهه نابرابر حق و باطل در سراسر جهان از نظر امکانات ، ظرفیت ها ، تجهیزات و .. گفت : با وجود اینکه هیچ منطقی برای رویارویی وجود ندارد و منطق اندازه گیری بین جبهه حق و باطل زیاد است اما به لطف الهی شاهدیم که در این نبرد نابرابر ،  رسانه های جمهوری اسلامی توانسته اند به اهداف خود دست یابند.

معاون محترم برون مرزی تاکید کرد : اگر تمامی شبکه های نظام جمهوری اسلامی با رسانه های خارجی و دیگر رقبای خود را مقایسه کنند مشخص می شود توازنی وجود ندارد  اما با این حال ، رسانه های رقیب نظام جمهوری اسلامی همین را نیز نمی توانند تحمل کنند و در سالهای اخیر شاهد مانع تراشی و فرستادن پارازیت بر روی سیگنال های شبکه های برون مرزی رسانه ملی بوده ایم.

وی تاکید کرد : عاشورا این درس را می دهد که در جبهه حق از کمبودها نباید نگران بود چرا که اگر رسالت الهی باشد و محتوای پیام درست تنظیم شود ، تمام کاستی ها را در نسبت های مادی جبران خواهد کرد.

معاون برون مرزی تاکید کرد : عظمت پیام انقلاب اسلامی که امام راحل (ره) در دنیا منتشر کردند فرصت گرانبها و ظرفیت بسیار بزرگی است که در اختیار ما قرار گرفته و باید قدر این فرصت و امانت را بدانیم و  مسئولیت اصحاب رسانه در این امر بسیار مهم است.

جبلی در پایان سخنان خود از زحمات کلیه مدیران و معاونان برون مرزی از ابتدا تاکنون که با تلاش ، اخلاص و جدیت موجب حاصل شدن دستاوردهای مهمی برای رسانه ملی و نظام جمهوری اسلامی شدند ، قدردانی کرد. 

در این مراسم با حکم دکتر پیمان جبلی ، دکتر سید احمد سادات مدیر سابق شبکه العالم به سمت مدیر جدید شبکه الکوثر ، سید عباس انجام مدیر سابق شبکه الکوثر به سمت مدیر جدید شبکه عربی و آفریقایی منصوب شدند.

دکتر جبلی همچنین دکتر علی محمد  صالحی را به سمت مدیر جدید شبکه العالم و عباس محمدنژاد را به سمت مدیر کل جدید اداره کل خبر و تفسیر منصوب کرد.

 در این مراسم همچنین از زحمات و تلاش های سید احمد حسینی خبیر مدیر سابق شبکه عربی و آفریقایی و بهروز قزلباش سرپرست سابق اداره خبر و تفسیر قدردانی شد.

تودیع و معارفه برخی مدیران معاونت برون مرزی 
مهر ۲۴, ۱۳۹۵ ۱۵:۲۶ Asia/Tehran
کامنت