• حضور روابط عمومی معاونت برون مرزی در یوم الله 22 بهمن

امسال هم مانند سال های پیش غرفه روابط عمومی معاونت برون مرزی صدا و سیما بهمراه جمعی از خبرنگاران خارجی این معاونت برپا شد.

امسال هم مانند سال های پیش غرفه روابط عمومی معاونت برون مرزی صدا و سیما بهمراه جمعی از خبرنگاران خارجی این معاونت برپا شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی معاونت برون مرزی صدا وسیما: جشنی بزرگ و همایشی بی نظیر از حضور همیشگی ملتی بزرگ که آموخته است که در همه مراحل حساس و دوران حیات این نظام اسلامی در کنار امام و سپس نایب برحقش باشد و باز هم جواب دندان شکن امت اسلامی به یاوه گویی های دشمنان این مرز و بوم که تا ما هستیم این انقلاب و نظام جمهوری اسلامی پابرجا خواهد بود.

Image Caption

 

سید احمد حسینی خبیر مدیر روابط عمومی معاونت برون مرزی بیان کرد : امروز سالگرد پیروز انقلابی اسلامی، یوم الله ۲۲بهمن مانند هر سال مردم شریف ما با شور و نشاط همیشگی در راهپیمایی شرکت کردند و مجددا ضمن بیعت با آرمانهای حضرت امام و مقام معظم رهبری مشت محکمی بر دهان دشمنان این مرز و بوم زدند و دوباره تاکید کردند که نظام اسلامی پشتوانه مردمی وسیعی دارد و هیچ یاوه گویی نمیتواند این کشور را تهدید کند. مردم ایران مایه افتخار و مباهات ملتهای مسلمان و بلکه همه ملتهای آزادیخواه جهان هستند.

حسینی خبیر گفت : معاونت برون‌مرزی صدا و سیما نیز ضمن تقدیر از این حضور پربار  و بی نظیر مردم، علاوه بر پوشش خبری این رخداد مهم بوسیله خبرنگاران خود، فعالیتهای متعددی را در حاشیه این راهپیمایی دارد  غرفه ای نیز به منظور معرفی شبکه ها و رادیوهای خود دارد که با استقبال بی نظیری از مردم مواجه شد.

وی در ادامه افزود : با توجه به اهمیت این رخداد خبرنگاران شبکه های مختلف معاونت برون مرزی از شبکه های تلویزیونی مانند پرس تی وی و العالم و ۳۱ رادیو در زبانهای مختلف و خبرگزاری پارس تودی امروز در میان مردم حضور دارند تا به بهترین صورت ممکن این حضور به سمع و نظر مردم  و ملتهای مختلف جهان منعکس شوند.

 

بهم ۲۲, ۱۳۹۵ ۱۴:۵۱ Asia/Tehran
کامنت