• مولانا قاری عبدالرحمان نورزای خطیب مسجد جامع سفیر در کویته پاکستان

مولانا قاری عبدالرحمان نورزای خطیب مسجد جامع سفیر در کویته پاکستان گفت : انقلاب اسلامی ایران در داخل دوستانی با وفا و یک رهبر قوی و شایسته دارد که با اندیشه های خود توانستند حکومتی بر اساس عدل الهی و شریعت پیامبر بوجود آورند و آن را حفظ کنند.

مولانا قاری عبدالرحمان نورزای خطیب مسجد جامع سفیر در کویته پاکستان گفت : انقلاب اسلامی ایران در داخل دوستانی با وفا و یک رهبر قوی و شایسته دارد که با اندیشه های خود توانستند حکومتی بر اساس عدل الهی و شریعت پیامبر بوجود آورند و آن را حفظ کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی، مولانا قاری عبدالرحمان نورزای خطیب مسجد جامع سفیر در کویته پاکستان در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی معاونت برون مرزی در رابطه با سالگرد سی و هشتمین سال پیروزی لنقلاب اسلامی گفت : من خود را از کارکنان و خدمتگزاران و پاسداران انقلاب اسلامی ایران و امام خمینی می دانم، چون از اول با تفکر امام هم نظر بودم و برای آن مبارزه کرده ام.

وی افزود:انقلاب اسبامی ایران بر اساس احکام قرآن و سنت نبوی اولین دولت اسلامی و واقعی حق و عدالت در حهان می باشد، چون وقتی در سال 61 هجری خلافت اسلامی از بین رفت ملی گرایان عرب بجای خلافت دولت پادشاهی بنا نهادند و بعد از این پادشاهی تا امروز اولین حکومتی که به معنای واقعی اسلامی است انقلاب و حکومت ایران می باشد.

خطیب مسجد جامع سفیر پاکستان گفت: چون شعار امام خمینی این بود که حکم، حکم خداست و نظام را بر اساس فرامین قرآن و سنت نبوی استوار ساخت هرکس که علم و دانش داشته باشد باید به این مساله توجه کند که این انقلاب بر چه ارکان استوار است .

وی در ادامه افزود : رکن اول انقلاب اسلامی این بود که حکومت و نظام باید الهی و شرعی باشد. هر قوم و هر منطقه برای خود دولت دارد و اسلام هم برای خود حکومت دارد و بعد از 1400 سال برای اولین بار اسلام هم حکومت خود را بر پا کرد. فاسقان و فاجران جهان هر جه می گویند بگویند ولی این امر مسلم است که انقلاب اسلامی می گذرد ولی تاکنون یک گام هم در مخالفت با اصول اسلامی برنداشته است. جهانیان بیایند و در این باره تحقیق کند و نظام اسلامی را بسنجند.

نورزای تصریح کرد: من تاسف می خورم که مولانا منظور نعمانی که یک شخصیت جهان اسلام است فقط به خاطر دو هزار دلار علیه انقلاب اسلامی ایران کتاب نوشت. این مسایل باید مطرح گردد که دشمنان اسلام امروز در لباس اسلام ظاهر شده و علیه اسلام کار کنند. دشمن افرادی را می خواهد که اول آنها را شخصیت اسلامی ثابت کند و سپس به وسیله انها انقلاب اسلامی را بدنام کند. این توطئه و نقشه دشمنان است.

وی اشاره کرد: رسول خدا می فرماید که در این جهان تنها اقوامی به اوج شکوفایی می رسند که به کتاب خدا تمسک داشته باشند و به اوامر آن عمل کند. در جهان اسلام هیج دولتی پیدا نمی شود که بر اوامر قرآنی پای بند باشد. سلطنت ها و ملوکیت در واقعیت پادشاهی است و خداوند می فرماید بدترین شخص در جهان کسی است که خود را ملوک و پادشاه بداند. ملوکیت یک توطئه بود علیه اسلام و سرکشی بود از اسلام برای نابودی روح اسلام که متاسفانه تا امروز این سیستم پادشاهی وجود دارد. کسانی که دیروز می گفتند که به بنی هاشم نه وحی آمده و نه کتاب، امروز پیروان آنها می گویند که وحی معنی ندارد و حکم حکم آمریکاست.

وی تاکید کرد که : انقلاب اسلامی تنها به وسیله رای و نظر مردم به وجود نمی آید ، پیامبر اکرم به وسیله مردم انتخاب نشده بود بلکه می فرمود که به من وحی نازل می شود و وحی خدا حق است و نظام اسلامی حق است و غیر از نظام وحی تمام نظام ها باطلند. حکومت اسلامی ایران به رهبری امام خمینی و ایت الله خامته ای عناصر فاسد و فاسق جامعه را از بین برد و تنها قدرتهای اسلامی حضور دارند که به خاطر انها انقلاب اسلامی بقا یافته و پیام آن به گوش جهانیان می رسد.

این خطیب و عالم پاکستانی در انتهای گفتگوی خود از مانع تراشی و ایجاد مشکل توسط دشمن می گوید که : البته شکی نیست که هیچ دولت اسلامی دولت کفر را در کنار خود تحمل نمی کند به همین خاطر پیامبر خدا بعد از پیروزی در مکه به تمام طاغوتیان و کفار اطراف خود نامه فرستاد. همچنین کفر هم اسلام را در کنار خود تحمل نمی کند چون نظام نظام اسلامی است و این حکم خداست که باید در جهان جاری باشد چون جهان را خدا آفریده است.

 

بهم ۲۴, ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ Asia/Tehran
کامنت