• دیدار برخی مدیران شبکه سحر با اعضای هیات تجاری از کشور بوسنی

مدیر کانال بوسنی شبکه جهانی سحر و جمعی از مدیران این شبکه جهانی با اعضای هیات تجاری " کانتون توزلا " از کشور بوسنی و هرزگوین در خصوص مدیریت اقتصاد رسانه ای شبکه جهانی سحر دیدار و گفت و گو کردند.

محسن سوهانی مدیر کانال بوسنی شبکه جهانی سحر معاونت برون مرزی به همراه حسین محمودی مدیر ارتباطات و همکاری های بین الملل این شبکه ، حمید حامدی مشاور مدیر شبکه و مدیر بخش خبر شبکه جهانی سحر، دیروز یکشنبه ( بیست و چهارم بهمن )  با اعضای هیئت تجاری " کانتون توزلا " از کشور بوسنی و هرزگوین درخصوص مدیریت اقتصاد رسانه ای شبکه جهانی سحر دیدار و گفت و گو کردند.

در این جلسه که به همت انجمن دوستی ایران و بوسنی و هرزگوین با مدیریت آقای عباس حیدر، دبیر انجمن در دفتر آقای مهندس ترکان ، ریاست این انجمن برگزار شد ، شبکه جهانی سحر پیرامون همکاری های اقتصادی با این انجمن رایزنی کرد.

مدیر کانال بوسنی شبکه جهانی سحر با بیان اجمالی از تاریخچه و فعالیت های کانال بوسنی گفت  : کانال بوسنی قصد دارد در آینده نزدیک به توسعه کمی و افزایش مدت پخش برنامه ها از 5 ساعت به 8 ساعت با ایده 24 ساعت شدن کانال بوسنی پرداخته و با ارتقای کیفیت برنامه ها و اتخاذ رویکرد فرهنگی - اجتماعی طیف وسیعی از برنامه ها را بر اساس جذب حداکثری مخاطب پخش نماید.

سوهانی تأکید کرد :  این امر زمینه بسیار مناسبی را جهت ایجاد فضای رسانه ای و تبلیغ خدمات و کالاهای اقتصادی فراهم خواهد ساخت.

وی در ادامه گفت : در دوره جدید فعالیت های کانال بوسنی ، بخش آگهی بازرگانی در کنداکتور برنامه ها پیش بینی شده که با تعرفه مناسبی آماده همکاری با فعالان اقتصادی کشور بوسنی است که این ایده با استقبال بسیار زیاد میهمانان مواجه شد.

فعالان اقتصادی شرکت کننده در این جلسه ضمن ابراز امیدواری از فعالیت های شبکه سحر به منظور ایجاد فضای مناسب برای تبلیغات در کانال بوسنی و برقراری تعاملات در این حوزه  از مدیر کانال بوسنی شبکه و مدیر ارتباطات و همکاری های بین الملل دعوت کردند تا با شرکت در نمایشگاه بزرگ اقتصادی  در کشور بوسنی ، به منظور پوشش رسانه ای آن با این نمایشگاه همکاری کنند.

 

 

بهم ۲۵, ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ Asia/Tehran
کامنت