• طلوع سحر از بوسنی تا بالکان

مدیر کانال بوسنی شبکه جهانی سحر از برنامه ریزی انجام گرفته برای بسط حوزه پوشش کانال بوسنی به منطقه بالکان خبر داد

مدیر کانال بوسنی شبکه جهانی سحر از برنامه ریزی انجام گرفته برای بسط حوزه پوشش کانال بوسنی به منطقه بالکان خبر داد.

محسن سوهانی گفت :  تغییر در فرم و محتوای برنامه های این کانال و گسترش مخاطبان آن از برنامه های کانال بوسنی در آینده نزدیک است.

وی  با بیان اینکه هم اکنون این کانال در دوران گذار خود به سر می برد گفت : در این فرصت با برنامه هایی همچون  " نوستالژیا " که مروری است بر برنامه های جذاب قدیمی تلاش کرده ایم ضمن جلب نظر بیننده ، ذهن او را برای مواجهه با سیمایی جدید از کانال بوسنی که مدت هاست برای آن مطالعه و پژوهش های میدانی شده ، آماده کنیم و امیدواریم در 25 اردیبهشت از آن پرده برداری شود.

مدیر کانال بوسنی شبکه جهانی سحر گفت : در این زمینه ، کانال بوسنی برنامه های جدیدی تدارک دیده که برای جذب مخاطبان خود ساختارهای متفاوتی را تجربه می کنند.

 بخش خبری کانال بوسنی با عنوان اتاق خبر با ساختاری جدید و متنوع تر و طراحی دکوری چشم نواز هر شب راس ساعت 20 به وقت بوسنی و 10:30 دقیقه به وقت تهران به روی آنتن خواهد رفت.

 این بخش خبری مهمترین اخبار جهان و منطقه بالکان را در حوزه های فرهنگی ، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و ورزشی در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد.

 

محسن سوهانی ، مدیر کانال بوسنی 

 

سوهانی تصریح کرد : بخش خبر به عنوان "صدای حقیقت" همواره یکی از الویت های شبکه سحر بوده که در رویکرد جدید در کانال بوسنی تلاش می شود با آسیب

شناسی روند گذشته ، پخش اخبار را در دو سطح کمی و کیفی ارتقاء ببخشیم که در دوره گذار فعلی با پخش اطاق خبر از 20 فروردین آن را آغاز کرده و قرار است از 25 اردیبهشت 96 همزمان با روز " زبان و ادبیات فارسی و بزرگداشت فردوسی بزرگ" در کنار سایر

برنامه ها بطور رسمی پرده برداری شود.

سوهانی تصریح کرد :  کانال بوسنی با سه ساعت افزایش پخش مفید از 25 اردیبهشت بصورت 24 ساعته خواهد شد و پخش خبر آلبانیایی که  بصورت آزمایشی در دست مطالعه است  در صورت تایید نهایی در سه ماهه دوم سالجاری نیز عملیاتی خواهد شد.

محسن سوهانی تاکید کرد :  با برنامه های مفرح و سرگرم کننده ، علاوه بر ایجاد اوقات خوش برای خانواده ها در تلاشیم پیام فرهنگ و تمدن ایران و نیز ندای حقیقت طلبی انقلاب اسلامی را به منطقه بالکان برسانیم.

به گفته وی این منطقه از ظرفیت های بسیاری برخوردار است که می توان با برنامه ریزی دقیق ، واقع بینانه و ابتکاری به بهترین وجه از آنها بهره گرفت که بی شک  نگاه های کارشناسی و کمک نخبگان کشور در این خصوص راهگشا خواهد بود.

 

فرو ۲۸, ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ Asia/Tehran
کامنت