• دیدار مدیرکل خبرگزاری unews از معاونت برون مرزی

قاسم متریک مدیر کل خبرگزاری بین المللی unews و عبدالحسین شبیب نماینده مدیرکل شبکه المسیره یمنی امروز سه شنبه نوزدهم اردیبهشت از قسمت های مختلف معاونت برون مرزی بازدید کردند.

در این دیدار مدیرکل خبرگزاری بین المللی  UNEWS از نزدیک با چگونگی فعالیت بخش های مختلف خبری و شبکه های رادیویی و تلویزیونی برون مرزی آشنا و عملکرد این معاونت را در آشنایی مخاطبان خود با فرهنگ ایرانی – اسلامی و معرفی آموزه های دینی و انتقال پیام انقلاب اسلامی بسیار مفید و قابل تقدیر توصیف کردند.

مدیرکل خبرگزاری بین المللی  UNEWSهمچنین با آقای حسینی خبیر  مدیر روابط عمومی معاونت برون مرزی دیدار و در خصوص گسترش ارتباطات فرهنگی و خدمات رسانه ای گفتگو کردند.

گفتنی است خدمات خبرگزاری بین المللی UNEWS  شامل پخش اخبار، گزارش های تصویری، پخش زنده برنامه ها و  پخش اخبار رادیویی از طریق فضای مجازی است و در حوزه منطقه خاور میانه و مناطق جنگی از خبرگزاری های موفق و پیشتاز به حساب میآید.

در این دیدار سید احمد حسینی خبیر مدیر روابط عمومی برون مرزی ضمن تاکید بر لزوم همکاری رسانه های جبهه مقاومت، گفت: دشمن امروز بیشتر از آنکه در جنگ سخت و میدانهای نبرد سرمایه گزاری کند در جنگ نرم سرمایه گزاری کرده است و جنگ رسانه ای سختی را جهت ایجاد یأس و نامیدی در ملتهای منطقه آغاز کرده است و سعی نموده با استفاده از انواع تکنیکهای روانی و ابزارهای منطقه ای و جهانی، راه را برای غلبه بر ملتهای ستمدیده هموار سازد  لذا در این برهه وظیفه همه رسانه های محور مقاومت، مقابله با این جنگ گسترده رسانه ای  و روانی ست و موفقیت در این راه بدون همکاری همه جانبه میسر نخواهد بود ودر صورت همکاری و اشتراک مساعی، پیروزی از آن منطق انقلابی و آزادی خواهی محور مقاومت خواهد بود.

در پایان نماینده شبکه المسیره یمن ضمن تشکر از تلاشهای بی بدیل رسانه های معاونت برون مرزی بالاخص شبکه العالم در حمایت از مردم بی دفاع یمن، گسترش همکاری های رسانه ای با سازمان صدا و سیما را از مهمترین راههای تقویت رسانه های محلی و منطقه ای محور مقاومت معرفی نمود.

 

ارد ۱۹, ۱۳۹۶ ۱۶:۳۱ Asia/Tehran
کامنت