• بسیج همگانی برای جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی به زلزله زدگان غرب کشور

کرمانشاه ؛ ایستاده بر آوار

دوباره زمین غرید و سنگینی آوارها این بار بر سردلیر مردان و غیورمردان کرمانشاه ، ایلام ، سرپل ذهاب و .. فرو ریخت .

خانه‌ها لرزید اما دل های بیشتری از هموطنانمان در این حادثه به درد آمد و لزرید.  زلزله غرب کشور به زخم بزرگ وطن تبدیل شده است.

بسیاری توفیق امدادرسانی و کمک به هموطنان عزیزمان را پیدا کرده اند اما برای بسیاری که این امکان و شرایط مهیا نیست شاید تنها اهدای کمک های نقدی و غیرنقدی بتواند گوشه ای از احساس تالم و اندوه ملت بزرگ ایران را نشان دهد.

اینکه بگوییم عزیزان هموطن با آنکه از شما دوریم اما به یادتان هستیم و می دانیم در این مصیبت و بلای طبیعی و غم طاقت فرسای از دست دادن عزیزانتان ، هدیه های کوچکمان تنها نشان عشق است که تقدیمتان می کنیم.  نشانه آنکه به یادتان هستیم و با غمتان همدردیم.

روابط عمومی معاونت برون مرزی در همین راستا به منظور کمک به هموطنان عزیزمان که بسیار به کمکهای غیرنقدی احتیاج دارند ، امکانی را فراهم کرده است تا همکاران رسانه ملی دوشادوش بسیاری از هموطنانمان ، هنرمندان ، ورزشکاران و.. به یاری زلزله زدگان غرب کشور بشتابند.

به همین منظور دو مکان برای جمع آوری کمکهای نقدی و غیرنقدی تدارک دیده شده است تا به یاری خدا با کمک هم بتوانیم سهم کوچکی از وظیفه خود در یاری رساندن به هموطنانمان اداء کنیم.

یکی از این مکان ها، در ورودی ساختمان برونمرزی ( پل فلزی ) و دیگری ورودی طبقه همکف ساختمان و روبروی شبکه سحر درنظرگرفته است.

منتظر یاری سبزتان هستیم.

 

آبا ۲۳, ۱۳۹۶ ۱۵:۳۱ Asia/Tehran
کامنت