• برنامه\"ایران امروز\" ازپرس تی وی

برنامه اين هفته «ايران امروز» در شبكه پرس تي وي به پوشش دومين كنفرانس امنيتي تهران كه با موضوع امنيت منطقه اي در غرب آسيا، چالش ها و روندهاي نوظهور كه در سالن اجلاس سران تهران برگزار مي شود، خواهد پرداخت.

يوسف پور انوري  تهيه كننده اين برنامه با بيان اين مطلب گفت: اين كنفرانس با هدف بررسي موضوع هاي «تروريسم و افراط‌گرايي و امنيت منطقه‌اي در غرب آسيا»، «مخاطرات زيست‌محيطي منطقه»، «مداخله‌گرايي قدرت‌هاي بزرگ در منطقه»، «حكمراني و امنيت منطقه‌اي در غرب آسيا»، «انقلاب سايبري »، «توسعه اقتصادي در منطقه و موضوعات امنيتي آن» و «روندهاي تسليحاتي و امنيت منطقه‌اي در غرب آسيا» با حضور مقامات سابق و فعلي 49 كشور و انديشمندان 10 انديشكده برتر از تونس، ايتاليا، چين، روسيه و ... برگزار مي شود.
در برنامه اين هفته با حضور 5 نفر از تحليلگران و سران برجسته شركت كننده در محل برگزاري اين كنفرانس به بحث و تبادل نظر درباره موضوعات مهم كنفرانس خواهيم پرداخت.از جمله موضوع هاي مهم قابل بحث در اين برنامه مي توان به «مخالفت با هر نوع حضور نيروهاي خارجي به عنوان موضع اصلي ايران در غرب آسيا»، «محقق شدن پيشرفت در سايه امنيت»، «پيروزي محور مقاومت در مبارزه با داعش»، و «اقدامات عربستان در جهت ايجاد بي ثباتي در منطقه» اشاره كرد.
اين برنامه با اجراي ليلا فرامرزي روي آنتن مي رود و حميدرضا تاجيك (كارگردان و تصويربردار)، محمد جعفري (دستيار تهيه)، زهرا ترابي (هماهنگي)، ساتراپ شجاعي (تدوين) و علي دزيانيان (موشن گرافيك) از جمله عوامل تهيه آن هستند.برنامه «ايران امروز» 00:03 بامداد چهارشنبه 20 دي ماه به وقت تهران از شبكه پرس تي وي پخش مي شود و همان روز در ساعات 05:00 و 18:00، پنجشنبه ساعت 07:00 و شنبه ساعت 10:00 بازپخش خواهد شد.
 

دی ۲۰, ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ Asia/Tehran
کامنت