• برنامه هفتگی \"جزیره\" ازپرس تی وی

برنامه اين هفته «جزيره» (The Isle) در شبكه پرس تي وي به بررسي موضوع طرح اعتراضات اخير در ايران در شوراي امنيت سازمان ملل از سوي انگليس اختصاص دارد.

اين برنامه به تهيه كنندگي حامد عزتي زاده ميزبان لي جسپر، فعال اقليت هاي قومي در انگليس است و به تحليل درباره اين مسئله مي پردازد.

از جمله موضوع هاي قابل بحث در برنامه اين هفته «جزيره» مي توان به «پايان دوران دخالت ابرقدرت ها در ايران»، « برجام و همكاري ها بين ايران و انگليس»، «حمايت از حفظ برجام به عنوان سندي مهم و تاثيرگذار در صلح و امنيت بين الملل» و «ضرورت بهره مندي مردم از حق آزادي بيان» اشاره كرد.

برنامه هفتگي «جزيره» The Isle) ) به نقد و بررسي رويدادهاي مهم و مواضع بريتانياي كبير نسبت به آن ها مي پردازد و مواضع حساسيت برانگيز نسبت به اتفاقات و رخدادهاي انگلستان، ايرلند، ولز و اسكاتلند را  بحث و بررسي مي كند.

اين برنامه در تهران و لندن توليد شده و با استفاده از اطلاعات مختلف رسانه هاي جانشين به انعكاس حقايق درباره وقايع بريتانيا مي پردازد. از جمله آيتم هاي اين برنامه پخش تصاوير خبري، تصاوير گرافيكي، گفت و گوي كارشناسي، پخش گفت و گو با افراد مطلع و كليپ كوتاه مرتبط با موضوع هر برنامه را مي توان نام برد.

برنامه «جزيره» The Isle) ) عصر امروز شنبه 23 دي ، ساعت 17:00 به وقت تهران به مدت 10 دقيقه از شبكه پرس تي وي پخش مي شود. تكرار اين برنامه يكشنبه ساعت 08:20 و 23:00 ، دوشنبه ساعت 18:00 و چهارشنبه ساعت 16:00 و 02:20 به وقت تهران از اين شبكه پخش مي شود.

 

دی ۲۳, ۱۳۹۶ ۱۴:۰۵ Asia/Tehran
کامنت