سفرای جمهوری اسلامی ایران در منطقه بالکان در ویژه برنامه تلویزیونی دیالوگین به مناسبت فجر انقلاب شرکت کردند.

در روزهای آغازین چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و همزمان با برگزاری روزهای فرهنگی ایران در سارایوو، برنامه دیالوگین کانال بالکان شبکه جهانی سحر، میزبان سفیر جمهوری اسلامی ایران در بوسنی و هرزگوین و رایزن فرهنگی ایران در این کشور است.

در برنامه این هفته دیالوگین قراراست مخاطبین کانال بالکان با دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران و برنامه های روزهای فرهنگی ایران در سارایوو و فرهنگ غنی ایرانی-اسلامی بیشتر آشنا شوند.

در برنامه این هفته دیالوگین، آقایان محمود حیدری سفیر جمهوری اسلامی ایران در بوسنی و هرزگوین و علی اصغر عامری، رایزن فرهنگی ایران در بوسنی و هرزگوین در محل استودیوی دیالوگین واقع در محل ساختمان دفتر نمایندگی صداوسیما و حسین ملاعبدالهی سفیر جمهوری اسلامی ایران در صربستان، حسین کریمی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مقدونیه و غلامحسین محمدنیا سفیر جمهوری اسلامی ایران در آلبانی از طریق ارتباط ویدیویی شرکت خواهند داشت.

این برنامه امشب چهارشنبه بیست و پنجم بهمن ماه از شبکه سحر بالکان پخش خواهد شد .

برنامه تلویزیونی دیالوگین از تولیدات شبکه سحر در دفتر نمایندگی صداوسیما در بوسنی و هرزگوین است که به موضوعات روز منطقه بالکان می پردازد.

این برنامه تلویزیونی وب محور در یکسال گذشته از پربیننده ترین  برنامه های شبکه سحر بالکان شناخته شده است.

گفتنی است با توجه به جذابیت این برنامه و علاقه مندی مخاطبان، برخی از شبکه های محلی  کشورهای منطقه بالکان ، این برنامه را از ماهواره دریافت و ضبط کرده و از تلویزیون های خود  با لوگوی سحر بالکان پخش می کنند. 

 

بهم ۲۵, ۱۳۹۶ ۱۵:۵۶ Asia/Tehran
کامنت