• مستند\"بحران رویای آمریکایی:شکاف اقتصادی\" ازهیسپان تی وی

افزايش نرخ فقر در ايالت هاي مختلف آمريكا و شكاف اقتصادي به وجود آمده در اين كشور موضوع مستندي است كه به آنتن هيسپان تي وي رسيده است.

مستند «بحران روياي آمريكايي: شكاف اقتصادي» كه به زودي از اين شبكه پخش مي شود به تبعيض ها و شكاف اقتصادي پيش آمده در ايالات متحده اشاره دارد.

مارسلو سانچز، تهيه كننده مستند «بحران روياي آمريكايي: شكاف اقتصادي» دوربين خود را به شهر ميامي در ايالات متحده برده است تا مخاطبان خود را بيشتر با اختلافات و تبعيض هاي اقتصادي آشنا كند.

در اين مستند برج ترامپ، زمين بازي گلف او و نمادهايي از ثروت اين شهر در كنار چهره صدها فقير و معتاد رها شده در خيابان هاي ميامي، شكاف اقتصادي به وجود آمده را به خوبي نشان مي دهد.

سانچز در ادامه مستند خود به سراغ كارشناساني مي رود كه معتقدند نرخ فقر در ايالات متحده با افزايش چشمگيري روبرو شده است و سعي در بررسي و تحليل اين معضل اجتماعي اقتصادي دارند.

مستند «بحران روياي آمريكايي: شكاف اقتصادي» به تهيه كنندگي مارسلو سانچز در 25 دقيقه، پنجشنبه ساعت 16:00 به وقت تهران براي مخاطبان اسپانيايي زبان هيسپان تي وي پخش و جمعه ساعت 7:30 بازپخش خواهد شد.

 

اسف ۱۶, ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰ Asia/Tehran
کامنت