• حملات گروه تروریستی جبهه فتح الشام در غوطه شرقی در حومه دمشق

تیم خبری شبکه پرس تی وی هدف حملات گروه تروریستی "جبهه فتح الشام" در منطقه غوطه شرقی واقع در حومه دمشق قرار گرفت.

گروه تروریستی تکفیری «جبهه فتح الشام» طی حملات خمپاره ای علیه مناطق مسکونی واقع در منطقه غوطه شرقی در حومه دمشق، تیم خبری شبکه پرس تی وی را هدف حمله قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پرس تی‌وی، حمله به گروه خبری پرس تی وی در غوطه شرقی در حالی اتفاق افتاد که «محمد علی» خبرنگار این شبکه و تیم همراه او عصر روز گذشته  در حال تهیه گزارش از آخرین تحولات منطقه بودند که هدف آتشباری خمپاره قرار گرفتند و گلوله خمپاره در نزدیکی آن‌ها منفجر شد.

در این حمله، صدمه ای متوجه هیچ یک از اعضای تیم خبری شبکه تلویزیونی پرس تی وی نشد.

بر اثر این حمله گروه تروریستی "جبهه فتح الشام" که با نام "جبهه النصره" نیز شناخته می شود، چهارغیرنظامی  کشته شدن و یازده تن مجروح  شدند.

این چندمین بار است که خبرنگاران شبکه پرس تی وی در جریان پوشش اخبار سوریه مورد حمله گروه های تروریستی قرار می گیرند که جدیدترین آنها پیش از حادثه روز گذشته، به 20 بهمن امسال برمی گردد که تیم رسانه ای پرس تی وی در شهر راجو واقع در منطقه «عفرین» سوریه و در نزدیکی مرز ترکیه، هدف حمله هوایی ارتش ترکیه قرار گرفت .

در اثر این حملات، اعضای گروه، مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

غوطه شرقی منطقه ای محاصره شده در حومه شهر دمشق پایتخت سوریه است که با جمعیتی بالغ بر 400 هزار نفر، طی هفته ها و ماه‌های اخیر، شاهد حملات زیادی از سوی گروه‌های تروریستی تکفیری بوده است.

 

اسف ۲۱, ۱۳۹۶ ۱۳:۲۲ Asia/Tehran
کامنت