• روزنامه نگارمشهورمکزیکی مجری هیسپان تی وی

خوليو آستيرو نويسنده و خبرنگار چپ گراي مشهور مكزيكي اجراي ويژه برنامه شبكه هيسپان تي وي را به بهانه انتخابات رياست جمهوري در مكزيك به عهده گرفت.

آستيرو كه به اذعان مجله معتبر فوربس، جزو 13 خبرنگار تاثيرگذار شبكه هاي اجتماعي در مكزيك به شمار مي آيد، اجراي اين برنامه را كه مراحل مقدماتي توليد را مي گذراند، انجام مي دهد.

 برنامه هاي تحليلي خبري شبكه هيسپان تي وي به دليل اهميتي كه در بين شبكه هاي اسپانيايي زبان دارند، از استقبال فراواني برخوردارند و به همين دليل اين شبكه قصد دارد تا به بهانه برگزاري انتخابات رياست جمهوري در سال 2018 در برخي كشورهاي آمريكاي لاتين، اين رويداد ها را پوشش داده و بنا بر اهميت اين انتخابات، توليد ويژه برنامه هايي را در دستور كار خود دارد.

 يكي از اين ويژه برنامه ها قرار است به حاشيه هاي فراواني كه در زمان انتخابات مكزيك در اين كشور اتفاق مي افتد بپردازد، همچنين قصد دارد براي مخاطبان خود تبيين كند كه با وجود همه اين حاشيه ها چه اتفاقاتي بوجود مي آيد تا يك نفر از بين كانديداهاي رياست جمهوري، از طرف مردم انتخاب مي شود.

توليد اين ويژه برنامه از اواخر ماه مارس(اسفندماه) در مكزيك شروع شده و پخش هفتگي آن از هيسپان تي وي تا برگزاري انتخابات ادامه پيدا مي كند.

 

اسف ۲۲, ۱۳۹۶ ۰۹:۵۲ Asia/Tehran
کامنت