• سفر معاون رسانه ملی به سوریه و بازدید از مناطق آزادشده حومه دمشق

معاون برونمرزی صداوسیما حضور خود را در دمشق، وظیفه رسانه ای و اخلاقی و حرفه ای بیان و فضای این روزهای سوریه را فضای شادی مردم به مناسبت پیروزی های مقاومت توصیف کرد.

دکتر پیمان جبلی، معاون برونمرزی سازمان صداوسیما در سفر خود به دمشق و بازدید از مناطق آزاد شده از کنترل تروریست های وهابی، تاکید کرد: دستاوردها و پیروزی های دولت و متحدان سوریه در نابودی تروریستها به خوبی در این کشور مشهود است.

جبلی در سفر خود به سوریه در گفتگویی با خبرنگاران العالم و واحد مرکزی خبر رسانه ملی در میدان اصلی شهردمشق گفت: مقاومت و پایمردی مردم غیور کشور سوریه و محور مقاومت، مهمترین عاملی است که آمریکا و متحدانش که در این جنگ مغلوب شدند و برای ترمیم چهره شکست خورده خود، این حمله غیرموثر بر مبارزه با تروریسم را ترتیب دادند.

معاون برونمرزی رسانه ملی، حمله غیرقانونی و بدون مجوز شورای امنیت کشورهای آمریکا، بریتانیا و فرانسه در بامداد شنبه را حمله ای سمبولیک توصیف کرد تا گوش جهانیان را از شنیدن واقعیت کر کنند.

وی خاطرنشان کرد: این تجاوز هیچ تأثیری بر عملکرد ارتش و ملت سوریه و مقاومت ندارد و کشورهای منطقه به خصوص عربستان نمی توانند با سوریه بجنگند بلکه فقط می توانند پول جنگ را به آمریکا بدهند.

معاون برونمرزی رسانه ملی تصریح کرد: هدف از این تجاوز مانع تراشی بر سر راه تحقیقات تیم بین المللی در سوریه است چون مطمئن هستند این گروه مدرکی که ادعاهای آنها را مبنی بر استفاده دولت سوریه از سلاح های شیمایی است، پیدا نخواهند کرد و محور مقاومت به مبارزات خود تا شکست کامل تروریسم ادامه می دهد.

معاون برون مرزی  صداوسیما حضور خود را در دمشق، وظیفه رسانه ای و اخلاقی و حرفه ای بیان و فضای این روزهای سوریه را فضای شادی مردم به مناسبت پیروزی های مقاومت توصیف کرد.

وی با اشاره به تداوم غرض ورزی های رسانه های معاند گفت:  رسانه های غربی می کوشند مردم سوریه را نگران از آینده نشان دهند در حالیکه آنچه در فضای شهرهای سوریه شاهدیم خلاف این است.

بازدید معاون برون مرزی سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی که همزمان شده است با حملات موشکی آمریکا، فرانسه و بریتانیا به سوریه نشان دهنده حاکم بودن وضع عادی در این کشور بویژه در دمشق است. 

 

فرو ۲۶, ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸ Asia/Tehran
کامنت