• برنامه ضیف و حوار شبکه العالم با حضور رئیس انجمن اسرای فلسطین

ضیف و حوار شبکه العالم معاونت برونمرزی به بررسی وضعیت نامساعد اسرای فلسطینی در زندانها و بازداشتگاههای رژیم صهیونیستی می پردازد.

در شرایطی که رژیم صهیونیستی با چالش جدید راهپیمایی "حق بازگشت" فلسطینیان مواجه شده و این تظاهرات به ابزاری علیه سیاست‌های امنیتی و سرکوبگرانه صهیونیست‌ها تبدیل شده است، شبکه العالم از بعد دیگری به افشاگری سیاست های تجاوزکارانه رژیم غاصب اسرائیل می پردازد.

برنامه "ضیف و حوار" این هفته شبکه العالم به بررسی تعداد اسرای فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی، نحوه برخورد صهیونیست ها با زندانیان، وضعیت اسرای مریض، وضعیت زنان و کودکان اسیر، احکام سنگین زندان برای فلسطینی های بازداشت شده می پردازد.

مهمان این هفته برنامه "ضیف و حوار" آقای قدوره فارس رئیس انجمن اسرای فلسطینی است که با شرکت در این برنامه از شرایط بسیار نامناسب و نقض گسترده حقوق بشر در زندانهای رژیم صهیونیستی سخن خواهد گفت.

قدوره فارس، رئیس انجمن اسرای فلسطینی

گفته می شود پس از تصمیم آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن قدس اشغالی به عنوان "پایتخت رژیم صهیونیستی" بازداشت فلسطینیان افزایش یافته، به گونه ای که بازداشتگاه های اسرائیل مملو از اسرای فلسطینی شده است.

برنامه این هفته "ضیف و حوار"  با اجرای فارس الصرفندی خبرنگار شبکه العالم در کرانه باختری تهیه شده است و فردا سه شنبه بیست وهشتم فروردین ساعت 21:03 از شبکه العالم پخش می شود.

 

 

فرو ۲۷, ۱۳۹۷ ۱۴:۳۳ Asia/Tehran
کامنت