«حدیث همدلی» عنوان نمایشگاهی است که به همت روابط عمومی معاونت برون مرزی و با همکاری امور فرهنگی اداره کل روابط عمومی از تاریخ 27 مهر لغایت 10 آبان در نگارخانه کوثر ساختمان اداری جام جم برگزار شد.

این نمایشگاه که با استقبال گرم همکاران همراه بود، جلوه هایی از فعالیت و اثرگذاری رسانه های معاونت برون مرزی را در قالب خط نوشته هایی از پیام های مخاطبان رادیوها و تلویزیون های زیرمجموعه این معاونت از اقصی نقاط جهان، همچنین پوسترهای برنامه های شاخص، مستندهای فاخر و فیلم، سریال و انیمیشن های جذاب تولید شبکه های برون مرزی به نمایش گذاشت که از جمله آنها می توان به آثاری چون: «آخرین سرباز»؛ مستند جدید شبکه پرس تی وی در خصوص داعش، «آناهید»؛ مستند جدید شبکه الکوثر که به بخش نهایی جایزه ABU راه یافته و درباره همزیستی پیروان ادیان مختلف در یک روستای ایرانی است، «زکریا»؛ مجموعه انیمیشن در دست تولید شبکه الکوثر که یک کودک قهرمان مسلمان را به تصویر می کشد، مجموعه مستند «خارج از کادر» شبکه آی فیلم که به معرفی هنرمندان معاصر هنر هفتم اختصاص دارد، فیلم سینمایی«ناسپاس»؛ محصول شبکه سحر که قصه قرآنی گاو بنی اسرائیل را در بستر یک درام عاشقانه روایت می کند و .... اشاره کرد.

همچنین تابلو عکس های هفت شهید خبرنگار معاونت برون مرزی در این میان، جلوه ای چشم نواز داشته و فضای نمایشگاه را حال و هوایی  معنوی بخشید.

 

آبان ۰۷, ۱۳۹۹ ۱۲:۳۴ Asia/Tehran