• در یازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار؛

مستند تلویزیونی «مظلومان عشق» محصول شبکه الکوثر در پلت فرم یازدهمین جشنواره مردمی عمار به صورت آنلاین اکران می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، مستند تلویزیونی «مظلومان عشق» با کارگردانی نعمت الله اسماعیلی در باره حضور جمعی از سیاه پوستان آمریکا در راهپیمایی اربعین امام حسین (ع) است.

نعمت الله اسماعیلی تهیه کننده این مستند گفت: در این مستند شاهد تاثیر عجیبی هستیم که خیل جمعیت حاضر در مراسم راهپیمایی اربعین  حسینی بر این افراد می گذارد و آنان همراه با جمعیت عزادار به سینه زنی و عزاداری می پردازند.

اسماعیلی افزود: این سیاه پوستان مسلمان هنگامی که می شنوند امام حسین (ع) با فرد سیاه پوستی که همراهش بود چگونه برخوردی داشت و این که امام حسین (ع) در هزار و چهارصد سال پیش به راحتی با تمام افراد جامعه بدون هیچ برخورد تبعیض آمیزی ارتباط داشتنند، بیشتر شیفته آن حضرت می شوند. در حالی که با مراجعه به وضعیت اکنون جامعه آمریکایی شاهد حضور محسوس تبعیض نژادی سازمان یافته و سیستماتیک هستیم.

اسماعیلی در پایان گفت: در پلت فرم یازدهمین دوره جشنواره مردمی عمار موسوم به «عماریار» به آدرس https://ammaryar.ir/product/مظلومان-عشق/ از ساعت 18:00 امروز سه شنبه 16 دی، دسترسی و تماشای آنلاین و البته رایگان این مستند فراهم است و در صورت استقبال بازدید کنندگان، زمان 24 ساعته اکران آن تمدید خواهد شد.

مستند تلویزیونی «مظلومان عشق» (صرخة الحریة) با حضور مهمانان خارجی و عموما سیاه پوست جامعه آمریکا و اختصاص به مصاحبه های مختلف و نقطه نظرات این افراد در خصوص عدم وجود آزادی های مدنی در جامعه حال حاضر آمریکا و حضور این افراد در راهپیمایی و اربعین حسینی (ع) است.

مستند تلویزیونی «مظلومان عشق» با نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی نعمت اله اسماعیلی، دستیار کارگردان راضیه میرعنایت، تدوین و صداگذاری محمد مکیه، محصول شبکه جهانی الکوثر است.

 

دی ۱۷, ۱۳۹۹ ۰۷:۴۰ Asia/Tehran