• در «مجله ورزشی» از شبکه سحر؛ تحلیل رقابت های فوتبال باشگاهی بانوان ایران و آذربایجان

بررسی و تحلیل مقایسه ای رقابت های فوتبال باشگاهی بانوان در دو کشور ایران و آذربایجان در «مجله ورزشی» از کانال آذری شبکه سحر انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، در این برنامه 50 دقیقه ای، صبا سلیمی ملی پوش فوتبال بانوان ایران و عضو فعلی تیم فوتبال باشگاهی «مارشال باکو» در کشور آذربایجان، حضور می یابد.

صبا سلیمی متولد 3 آبان سال 1376 در شهر تبریز است و فعالیت ورزشی خود را به صورت همزمان در فوتسال و کاراته آغاز کرد و تا سال 1396 در فوتسال حضوری جدی داشت. اما به دنبال علاقه شخصی که به رشته فوتبال داشت و نیز دعوت مربی تیم فوتبال بانوان ایران از وی، در سال 1397 به صورت رسمی به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد. به دنبال حضور در لیگ عراق و با ارائه پیشنهادی خوب از تیمی در کشور آذربایجان، وی به این کشور نقل مکان کرد و نامش به عنوان یک لژیونر ایرانی شناخته شد.

سلیمی با حضور در برنامه «مجله ورزشی» از تجربیات متفاوتی که با بازی در لیگ های ایران، عراق و آذربایجان کسب کرده و نیز رمز موفقیت هایش، با مخاطبان کانال آذری در جمهوری آذربایجان سخن می گوید.

پس از این بخش، خلاصه ای از رقابت های هفته گذشته لیگ قهرمانان اروپا و رقابت های تنیس تقدیم علاقه مندان می شود.

پایان بخش برنامه «مجله ورزشی» خلاصه ای از رقابت های فوتبال باشگاهی بانوان ایران و آذربایجان است.

«مجله ورزشی» جمعه 8 اسفند ساعت 20:10 به وقت تهران با اجرای رامتین امن گستر و تهیه کنندگی مهدی منظوری بر روی آنتن کانال آذری شبکه سحر است.

 

اسفند ۰۶, ۱۳۹۹ ۱۵:۲۶ Asia/Tehran