• «دهلیز» در شبکه سحر

فیلم سینمایی «دهلیز» به کارگردانی بهروز شعیبی از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، این فیلم در سی و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر در چندین عنوان نامزد سیمرغ بلورین شناخته شد که در پایان در عناوینی همچون بهترین بازیگر نقش اول زن، بهترین بازیگر نقش اول مرد، سیمرغ بهترین فیلم اول و سیمرغ بهترین فیلم نامه را کسب کرد.

داستان فیلم سینمایی «دهلیز» درباره زنی به نام «شیوا» است که سرپرست خانواده بوده و با تلاش و کوشش سعی دارد زندگی خوب و آبرومندی برای خود و تنها پسرش فراهم کند. با رسیدن نامه ای زندگی آن ها دچار تحول می شود و در مسیری جدید قرار می گیرد و ... شیوا در غیاب همسر معلمش «بهزاد» که به دلیل نزاع باعث قتل شده است به تنهایی کار می کند و از تنها پسرشان «امیرعلی» مراقبت می کند. امیرعلی در ابتدا فکر می کند که پدرش مرده است، اما او در زندان و منتظر تصمیم نهایی دادگاه است. شیوا پیگیر رضایت اولیای مقتول است. از طرفی امیرعلی کم کم در مدرسه و جمع دوستان غیبت پدر را احساس می کند و....

رضا عطاران، هانیه توسلی، محمدرضا شیرخانلو، سعید چنگیزیان، شاهرخ فروتنیان، نگار عابدی و افسانه چهره آزاد در «دهلیز» به تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی نقش آفرینی کرده اند.

فیلم سینمایی «دهلیز» یکشنبه 27 تیر ساعت 23:30 به وقت تهران در مدت زمان 92 دقیقه با زبانگردانی و ترجمه آدین یاشاروویچ بر روی آنتن کانال بالکان شبکه سحر است.

 

تیر ۲۷, ۱۴۰۰ ۱۴:۱۹ Asia/Tehran