• شب های روشن شبکه سحر با «مهتاب»

فصل جدید برنامه شبانگاهی «مهتاب» امشب از کانال آذری شبکه سحر بر روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، برنامه «مهتاب» با تهیه کنندگی نوروز پورمند برای مخاطبان و بینندگان کانال آذری شبکه سحر در جمهوری آذربایجان پخش می شود.

پورمند گفت: این برنامه از شنبه تا پنج شنبه هر شب به صورت زنده و در مدت زمان 55 دقیقه بر روی آنتن است.

این تهیه کننده کانال آذری شبکه سحر ادامه داد: 2 برنامه ابتدایی هر هفته اختصاص به معرفی مهمان یا مهمانانی آشنا به هنر موسیقی فولکلور و سنتی خطه آذربایجان دارد که در شرایط فعلی و به دلیل الزام برای رعایت شیوه نامه های بهداشتی، مدعوین برنامه به صورت ارتباط اسکایپی در برنامه حاضر شده و قطعاتی از موسیقی خاص نواحی و مناطق آذری را برای علاقمندان می نوازند.

وی افزود: 2 شب دیگر برنامه «آی ایشغیندا» اختصاص به معرفی ویژه ها و فعالیت های خاص و هنرمندانی در سایر گروه های هنری دارد و در یک شب باقی مانده صاحبان حرف و مشاغل خاص که ابداع و نوآوری در ارتباط با شغل و کار خود دارند، در «مهتاب» معرفی می شوند.

پورمند در پایان گفت: بخش های مختلفی در کنار بخش اصلی برنامه در شروع فصل جدید «مهتاب» به آن اضافه شده است که از آن جمله می توان به آیتم ثابت «نجواها»، کلیپ، نماهنگ  و نیز پخش گزارش هایی از شهرها و روستاهای آذری نشین همچون شهرهای ارومیه، تبریز، اردبیل و... با موضوعاتی مثل فعالیت های روزمره مردم کوچه و خیابان و معرفی مکان های توریستی و گردشگری و تفریحی اشاره کرد.

«مهتاب» هر شب از ساعت 21:35 به وقت تهران با زمان تکرار روز بعد ساعت 13:00 با اجرای ندا سام بر روی آنتن کانال آذری شبکه سحر است.

 

شهریور ۲۳, ۱۴۰۰ ۱۴:۰۸ Asia/Tehran