• سیروس مقدم با «میکائیل» در شبکه سحر

با اتمام سریال «مختار» مجموعه تلویزیونی «میکائیل» از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، این مجموعه پلیسی در نوزده قسمت 25 دقیقه ای توسط سیروس مقدم کارگردانی شده است. در خلاصه داستان این سریال آمده است: «رسول» دوست و رفیق صمیمی «میکائیل» به اشتباه قربانی توطئه اشرار می شود. میکائیل که پلیسی سخت کوش و پرتلاش است برای استقرار نظم و آرامش بیشتر عزم خود را جزم می کند و با تکیه به حمایت های مردمی تلاش می کند تا نظم و قانون را برقرار کند.

کامبیز دیرباز، بهنوش طباطبایی، کامران تفتی، متین ستوده، زنده یاد پرویز پور حسینی، علی دهکردی، مهدی صبایی، مجید واشقانی، علی صالحی، امیر مجتهدزاده، کاوه سماک باشی، مجید سعیدی، مجید مشیری، حسین توشه، سیروس میمنت، علی رضا خمسه، مریم خدا رحمی و نیکان خداداد در «میکائیل» با نویسندگی سعید نعمت الله و تهیه کنندگی الهام غفوری نقش آفرینی کرده اند.

مجموعه تلویزیونی «میکائیل» از سه شنبه بیست و سوم شهریور از ساعت 13:30 به وقت تهران بر روی آنتن کانال بالکان شبکه سحر است.     

زبانگردانی و ترجمه سریال «میکائیل» به زبان بوسنیایی توسط آدین یاشاروویچ انجام شده است و بازپخش این سریال همان روز ساعت 23:30 به وقت تهران خواهد بود.

 

شهریور ۲۳, ۱۴۰۰ ۱۴:۱۰ Asia/Tehran