• قهرمان پارا المپیک توکیو در «صباح جدید» شبکه العالم

مهرزاد مهروان بازیکن طلایی تیم ملی والیبال نشسته، مهمان این برنامه از«صباح جدید» شبکه العالم بود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی به نقل از محمد فهمی، تهیه کننده «صباح جدید»، مهرزاد مهروان، عضو تیم ملی والیبال نشسته با حضور در این برنامه، چگونگی موفقیت تیمی در مسابقات پاراالمپیک توکیو را برای مخاطبان عرب زبان شبکه العالم تشریح کرد.

فهمی در این باره گفت: مهرزاد مهروان با توصیف تلاش های شبانه روزی تیمی، علی رغم مشکلات فراوان و حضور در اردوها از نتیجه مسابقات و شاد کردن دل میلیون ها ایرانی ابراز خرسندی کرد.

محمد فهمی افزود: وی همچنین ضمن اشاره به موفقیت های این تیم در بازی های پاراالمپیک که نماد توانایی های افراد دارای معلولیت است، اظهار داشت؛ لازم است مسئولان به رشته ورزشی والیبال نشسته، توجه بیشتری داشته باشند و عطف این توجهات تنها به زمان بازی های پاراالمپیک محدود نشود.

 ابراز امیدواری این قهرمان تیم ملی والیبال نشسته از کسب موفقیت و بدست آوردن مدال طلا به عنوان زمینه ای برای حمایت بیشتر مسئولان از این رشته ورزشی و مصمم بودن تیمش برای کسب طلا در دوره های بعدی بازی ها از نقطه نظراتی بود که تهیه کننده «صباح جدید» در آخر به آن اشاره کرد.

مهرزاد مهروان بازیکن والیبال نشسته تاکنون به مدال طلاى تيمى واليبال نشسته ايران در پارالمپيك ريو ٢٠١٦ و توكيو ٢٠٢٠ دست يافته است.

 «صباح جدید» به تهیه کنندگی محمد فهمی و اجرای سوسن الرجب 23 شهریور از  شبکه العالم پخش شد.

 

شهریور ۲۳, ۱۴۰۰ ۱۴:۲۴ Asia/Tehran