• معاون برون مرزی در بازدید از ایران پرس همزمان با سالگرد این خبرگزاری تاکید کرد؛

خبرگزاري ايران پرس پروژه اي راهبردي در معاونت برون مرزی صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران است

 به گزارش روابط عمومی معاونت برونمرزی , دکتر نوروزی معاون برونمرزی امروز شنبه ٢٧ فروردين در سومين سالگرد تاسيس خبرگزاري تصويري ایران پرس که به عنوان اولین خبرگزاری تصویری بین المللی کشور شناخته می شود از بخش های مختلف این رسانه بازدید کرد.

معاون برون مرزي ضمن بازديد از خبرگزاری مذکور تاکید کرد: وجود خبرگزاري ايران پرس باعث شد تا برخي تهديدات كه ناشي از عدم نظارت قانوني در اين حوزه بود در سطح بين الملل مرتفع شود و جذابيت خوبي براي رسانه هاي مختلف از حوزه مقاومت و غير مقاومت ايجاد شود، از اين رو خبرگزاري ايران پرس پروژه اي راهبردي در معاونت برون مرزي قلمداد مي شود.

نوروزي افزود: در ماه هاي گذشته همواره تلاش شده تا مسائل و مشكلات مطرح شده با برگزاري جلسات متعدد مرتفع شود تا تعداد كاربران ايران پرس و مخاطبين غير مستقيم اين خبرگزاري افزايش يابد.

معاون برون مرزی همچنين در پاسخ به سوالي مبني بر شكل گيري بلوك رسانه اي كشورهاي هم سو در منطقه گفت: شبكه «هيسپان تي وي» اخيرا تورنومنتي با همين ايده مختص كشورهاي كه مورد تحريم اقتصادي قرار گرفتند تحت عنوان «باشگاه تحريمي ها» در راستاي پيوند رسانه اي شكل داده است كه با استقبال خوبي همراه شده و اميدواريم با گام هاي عملي محكم تر بتوانيم وارد فاز ديپلماسي رسانه اي فعالانه تر شويم.

 

فروردین ۲۸, ۱۴۰۱ ۰۶:۴۹ Asia/Tehran