• فیلم های سینمایی\"عقاب صحرا\" و\"دنیای وارونه\" ازآی فیلم

فيلم‌هاي سينمايي «عقاب صحرا» و «دنياي وارونه» به‌ترتيب جمعه و شنبه شب از كانال‌هاي عربي و انگليسي آي‌فيلم پخش ‌مي‌شود.

فيلم سينمايي «عقاب صحرا » به كارگرداني مهرداد خوشبخت و نويسندگي عباس اكبري جمعه 24 فروردين، ساعت 22:00 به وقت مكه (22:30 به وقت تهران) با دوبله عربي پخش مي‌شود.

اين فيلم سينمايي ماجراي مردي است كه در ايام صلح حديبيه از بين كفار گريخته و به پيامبر اسلام پناهنده مي‌شود، و حالا همه چشم انتظارند كه پيامبر براي حفظ صلح او را به كفار تحويل خواهند داد يا ...

«عقاب صحرا» در سال 1391 ساخته شده و بازيگراني همچون كيكاوس ياكيده، عليرضا كمالي، روناك يونسي، حسين سليماني، شهرزاد كمال‌زاده، محمد رباني، افشين نخعي، حبيب دهقان‌نسب و انوشيروان ارجمند در آن ايفاي نقش كرده‌اند.

بازپخش «عقاب صحرا» در ساعت‌هاي 04:00، 10:00 و 16:00 روز شنبه خواهدبود.

بر اساس اين گزارش، فيلم سينمايي «دنياي وارونه» به كارگرداني شهريار بحراني در ژانر كمدي‌فانتزي، شنبه 25 فروردين از آي‌فيلم انگليسي پخش مي‌شود.

اين فيلم سينمايي در سال 1376 ساخته شده‌است و داستان فيلم در زمان قبل از انقلاب اتفاق مي‌افتد؛ دو نفري كه در يك مؤسسه توليد مواد دفع آفات نباتي كار مي‌كنند، به‌طور اتفاقي متوجه مي‌شوند كه مواد غيراستاندارد اين مؤسسه آدم‌ها را به راستگويي وادار مي‌كند و با هماهنگي هم و سرقت يك هواپيماي سمپاش از مؤسسه، مواد را در سطح شهر روي مردم مي‌ريزند و ...

حسين ياري، محمد كاسبي، مهتاب نصيرپور، محمود پاك نيت، ابراهيم آبادي، محمدهادي قمشي، هما خاكپاش و فرج‌الله سلحشور در اين فيلم ايفاي نقش كرده‌اند.

«دنياي وارونه» شنبه شب ساعت 22:00 به وقت GMT (02:30 به وقت تهران) پخش خواهد شد و تكرار آن در ساعت‌هاي04:00، 10:00 و 16:00 روز بعد خواهد بود.

 

فرو ۲۳, ۱۳۹۷ ۰۹:۳۱ Asia/Tehran
کامنت