• پخش ویژه برنامه های جام جهانی فوتبال از شبکه جهانی سحر

با تب و تاب پخش مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 روسیه، شبکه جهانی سحر معاونت برونمرزی در کانال های چهارگانه خود ویژه برنامه هایی همچون پخش مسابقات فوتبال انجام شده، گفتگو با کارشناسان ورزشی و .. را تهیه و تدارک دیده است.

همزمان با آغاز جام جهانی فوتبال که امسال از 24 خرداد ماه بمدت یکماه در روسیه جریان دارد، شبکه جهانی سحر نیز برای برآورده ساختن نیاز مخاطبان خود ویژه برنامه های مختلف و جذابی را برای آنها تدارک دیده است.

این ویژه برنامه ها که بطور منظم در روزهای یکشنبه و سه شنبه به تهیه کنندگی مهدی منظوری در استودیوی کانال آذری تولید و برای پخش در اختیار هر 4 کانال شبکه جهانی سحر قرار می گیرد، در مجموعه برونمرزی و شبکه سحر تازگی دارد. در این مجموعه برنامه ها که تا پایان بازی ها ادامه خواهد داشت، تلاش شده است تا ضمن پخش تصاویر جدید و به روز از بازی های انجام شده و حواشی آن، با حضور کارشناسان خبره فوتبال تیم های مختلف و نمایش آنها مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد.

بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه روز چهاردهم ژوئن در وزرشگاه لوژنیکی مسکو آغاز  شده است. تیم ملی فوتبال کشورمان در گروه دوم مرحله مقدماتی با تیم های پرتغال، اسپانیا و مراکش هم گروه است.

امروز نیز در آخرین بازی تیم ملی کشورمان در گروه مقدماتی جام جهانی فوتبال 2018، ملی پوشان جمهوری اسلامی ایران به مصاف تیم ملی فوتبال کشور پرتغال می روند.

 

تیر ۰۴, ۱۳۹۷ ۱۰:۰۴ Asia/Tehran
کامنت