• جلوه های سینما درقاب شبکه آی فیلم

مجموعه ‌برنامه تلويزيوني «جلوه‌هاي سينما» در شبكه آي‌فيلم توليد شده است و به‌زودي پخش خواهد شد.

تهيه ‌كننده و كارگردان اين مجموعه‌ برنامه از جزئيات آن خبر داد و گفت: تصويربرداري فاز اول اين برنامه به ‌پايان رسيده و در حال تدوين است.

حسين مدحت با اشاره به اينكه اين مجموعه برنامه قرار است در چهار فاز، ابعاد مختلف هنر سينما و تلويزيون را  موشكافي كند، گفت: در فاز اول عوامل جلوه‌هاي ويژه سينماي ايران جلوي دوربين آمده‌ و پرده از اسرار خود مي‌گشايند.

وي افزود: با مشورت دوستان عنوان فاز اول را «جلوه‌هاي سينما» گذاشتيم كه شامل 13 قسمت است؛ به اين صورت كه شش قسمت از آن به جلوه‌هاي ميداني سينما و هفت قسمت ديگر به جلوه‌هاي ديجيتال و بصري مي‌پردازد.

تهيه‌كننده «جلوه‌هاي سينما» با اشاره به اينكه در قسمت اول برنامه به حقه‌هاي سينمايي فيلم «چهارراه استانبول» پرداخته‌ شده است، گفت: پس از پخش بخش‌هايي از اين فيلم سينمايي، فريد ناصر فصيحي كه جلوه‌هاي ويژه رايانه‌اي اين فيلم را برعهده داشته، از مراحل كارش خواهد گفت.

به‌ گفته مدحت، فازهاي دوم، سوم و چهارم اين مجموعه نيز به‌ترتيب به گريم‌هاي خاص سينما، موسيقي فيلم و توليدات سنگين سينما خواهد پرداخت.

حميد حاجي‌خانيان تدوينگر، عباس شوقي هماهنگي و برنامه‌ريزي، حسام مدحت دستيار تهيه، فرهنگ خاتمي تصويربردار و مشاور پروژه و حميدرضا اصغري و تتماج مسئول استوديو و امور فني اين برنامه است.

 

تیر ۲۰, ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ Asia/Tehran
کامنت