• سامان کجوری ، خبرنگار دفتر تهران پرس تی وی

خبرنگار شبکه پرس تی وی لزوم آگاهی و داشتن اطلاعات به روز خبرنگاران و اشراف کامل بر اخبار روز جهان را یکی از مهمترین ابزار کار حرفه خبرنگاری می داند.

 

سامان کجوری با سابقه هجده سال همکاری در معاونت برونمرزی، هم اینک خبرنگار دفتر تهران در شبکه پرس تی وی است.

وی از سال 78 کار خود را با گویندگی در رادیو انگلیسی شروع کرده، در بخش انگلیسی شبکه خبر فعالیت داشته و از طرف صداوسیما دو سالی همکاری با برنامه world report شبکه CNN را تجربه می کند. با تاسیس شبکه پرس تی وی به علت تجربه بالایی که در زمینه خبرنگاری و گویندگی داشته برای کار به این شبکه دعوت می شود و اکنون به عنوان خبرنگار در دفتر تهران پرس تی وی فعالیت می کند.

سامان کجوری معتقد است خبرنگاران همیشه باید در دسترس باشند، از نظر اطلاعات و اخبار همیشه به روز و به اصطلاح آبدیت باشند، همیشه سوژه های دست اول برای تولید گزارش پیشنهاد دهند و همه این ها باعث می شود که شما به عنوان یک خبرنگار، وقت کمی برای کارهای شخصی خود داشته باشید و خانواده شما هیشه گله مند این موضوع است. از بعد بین الملل هم یک عرق ملی به وسط می آید که شما باید سعی کنید واقعیات خبر را در کار خود به درستی پوشش دهید چون به دلیل رقابت رسانه ای شدیدی که متاسفانه علیه منافع ایران در حال اتفاق است، باید به عنوان خبرنگار شبکه ای که تنها بازوی مطمئن و رسانه ای ایران در فضای بین الملل است، سعی در نشان دادن واقعیاتی داشته باشیم که بر این فضا غلبه کنیم و یا حداقل تاثیری مثبت داشته باشیم.

 

 

 

مرد ۱۶, ۱۳۹۷ ۱۵:۰۶ Asia/Tehran
کامنت