• قنبر نادری، خبرنگار شبکه پرس تی وی

صداقت و درستی در حرفه خبرنگاری یکی از مهمترین ابزار این حرفه پرمخاطره و سخت است.

خبرنگار شبکه خبری پرس تی وی، تیم خبری این شبکه را یکی از حرفه ای ترین مجموعه های خبری رسانه ملی دانست که در رویدادها و رخدادها بسیار سریع و حرفه ای کار خبری خود را شروع می کنند.

قنبر نادری حدود 20 سالی را در انگلیس و آمریکا به گذراندن تحصیلات و زندگی مشغول بوده، لیسانس مدیریت بازرگانی خود را از دانشگاه مینیا پولیس در آمریکا که گرفت، به انگلیس رفت و  لیسانس رسانه خود را از دانشگاه وست مینیستر گرفته و جذب دنیای رسانه شد. با تلاشی که از خود نشان داد، بعد از مدتی به عضویت انجمن نویسندگان انگلیس درآمد و به نوشتن مقالات در روزنامه ها مشغول شد.

 «قنبر نادری» به ایران که آمد، همکاری خود را با روزنامه های «ایران»، «کیهان» و «تهران تایمز» ادامه داد تا برای کار به پرس تی وی دعوت و در این شبکه ابتدا به عنوان سردبیر خبرنگاران خارجی مشغول به کار شد. حالا چند سالی است که او خبرنگار دفتر تهران پرس تی وی است.

نادری می گوید: همیشه سعی کرده ام در پوشش اخبار خود به نکات مثبت و  منفی ماجرا به درستی اشاره کنم تا هم بیننده و هم مسئولی که با آن در تعامل ام به صداقت من در گفتار پی برده و این باعث می شود که ارتباط ما دو طرفه شود و اگر اتفاقی در سطح بین المللی قرار است رخ دهد، این تیم خبری ماست که زودتر از همه آن ماجرا را پوشش می دهد.

 

مرد ۱۷, ۱۳۹۷ ۰۹:۵۷ Asia/Tehran
کامنت