• مرور مهترین هشتگ های شبکه های اجتماعی رسانه ای عرب در هاشتاغ شبکه العالم

«هاشتاغ» به سراغ مهمترین موضوعات و اخبار داغ دنیای عرب می رود و آنها را مورد بررسی قرار می دهد.

مهمترین رویدادهای جهان و ترندهای شبکه های اجتماعی در برنامه «هاشتاغ» (هشتگ) شبکه العالم بررسی می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، شبکه العالم معاونت برون مرزی در برنامه این هفته «هاشتاغ» به سراغ مهمترین موضوعات و اخبار داغ دنیای عرب رفته و آنها را مورد بررسی قرار داده است.

از جمله محورهای مورد بحث در برنامه امشب هاشتاغ به خبرهای مربوط به «جمال خاشققچی» روزنامه‌نگار منتقد سعودی، اعتراضات مردم و مطالبه برای بازنگری قانون اساسی در بحرین و «راهپیمایی حق بازگشت » مردم فلسطین و اعظای جایزه صلح نوبل سال 2018 اختصاص دارد.

خبر پیدا شدن جسد «جمال خاشقچی» روزنامه‌نگار منتقد عربستانی در یکی از مناطق استانبول ترکیه به یکی از مهمترین ترندهای شبکه های اجتماعی جهان تبدیل شده است که از محورهای اصلی برنامه امشب است.

جمال خاشقچی، روزنامه‌نگار و سردبیر ارشد شبکه خبری العرب و یکی از منتقدان آل‌سعود و مخالف جدی روابط عربستان با رژیم صهیونیستی بود.

همچنین یکی از جوایز نوبل امسال به دو فعال مبارزه با خشونت جنسی اعطا شد. یکی از این برندگان نادیا مراد، زن 25 ساله ایزدی که مدتها در اسارات گروه تروریستی داعش در عراق بود. این خبر نیز در هفته گذشته، بسیار مورد توجه قرار گرفته است و در برنامه امشب «هاشتاغ» درباره آن گفت و گو می شود.

اجرای برنامه «هاشتاغ» را محمد عامری و تهیه کنندگی آن را محمد معین مقامی بر عهده دارند.

برنامه هاشتاغ امشب ساعت 20 به وقت تهران از شبکه العالم پخش می شود./ش ج

مهر ۱۶, ۱۳۹۷ ۱۳:۴۱ Asia/Tehran
کامنت