سریال تلویزیونی پرمخاطب « هشت ونیم دقیقه» از دوم آذر به زبان فارسی و با " زیرنویس عربی " از شبکه جهانی الکوثر پخش می شود.

سریال تلویزیونی « هشت ونیم دقیقه» از روز جمعه دوم آذر ماه به زبان فارسی و با " زیرنویس عربی " در شبکه جهانی الکوثر به روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی ،این مجموعه تلویزیونی در ۲۹ قسمت ۴۵ دقیقه ای تولید شده و محصول شبکه ۲ سیماست.مجموعه هشت و نیم دقیقه به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی بهروز مفید از سریال های پر مخاطب فارسی در سال 1395 است.

شبنم قلی‌خانی، سام درخشانی، آشا محرابی، بهرنگ علوی، مزدک رستمی، الهه حصاری، فرناز رهنما و پژمان بازغی از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

این سریال، قصه زنی با نام یکتا است که با فرزندش پس از مرگ همسر و پدر همسرش در یک تصادف رانندگی به ‌واسطه توطئه‌ای در شرایط نامناسب مالی قرار می‌گیرند. این زن برای گرفتن حق خود اقداماتی انجام می‌دهد که بن‌مایه قصه از این موضوع شکل گرفته است.

این سریال از روز جمعه دوم آذرماه هرروز ساعت  17:10 (به وقت تهران) از شبکه الکوثر پخش خواهد شد و تکرار آن نیز صبح روز بعد ساعت 07:10 است.ش/ج

آبا ۳۰, ۱۳۹۷ ۱۵:۳۱ Asia/Tehran
کامنت