برنامه سياسي «قضيه ساخنه» شبکه الکوثر به گزارشی از اعتراضات و مطالبات ضد سرمايه داري مردم فرانسه توسط خبرنگار اعزامي این شبكه به پاريس اختصاص داشت.

با ادامه يافتن اعتراضات مردم فرانسه بر ضد نظام سرمايه داري در هفته هاي اخير و در پي اوج گرفتن اين اعتراضات و حضور مردم و گروهي موسوم به جليقه زرد ها در خيابان هاي پاريس و شانزه ليزه ، درگيري ها بين مردم معترض با پليس شدت گرفت كه باعث كشته و زخمي شدن تعدادي از معترضين شد.

یه گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، شبكه جهاني الكوثر در برنامه زنده سياسي « قضيه ساخنه » كه شامگاه ديروز ساعت ٢٠:١٥ به وقت تهران پخش شد با دعوت از كارشناسان به بررسي اينكه مطالبات و اعتراضات مسالمت آميز مردم فرانسه چه بود و چگونه و چرا به سمت و سوي خشونت گراييد پرداخت.

در برنامه « قضيه ساخنه » شب گذشته دوشنبه ١٢ آذر ماه، كارشناسان سياسي دعوت شده ، «عامر الربيعي» رئيس مركز تحقيقات استراتژيك اروپا و كشور هاي عربي از طريق اسكايپ از پاريس، «فراس زعيتر » خبرنگار اختصاصي شبكه جهاني الكوثر از طريق اسكايپ از خيابان هاي فرانسه و «عماد آبشناس» نويسنده و تحليلگر سياسي در استوديوي شبكه جهاني الكوثر و با اجراي نجوا دباغ به بيان نظرات خود پرداختند.

«فراس زعيتر» خبرنگار شبكه جهاني الكوثر، با حضور در خيابان هاي پاريس و گزارش زنده و لحظه به لحظه ، آخرين تحولات فرانسه و اعتراضات مردم پاريس را براي بينندگان شبكه جهاني الكوثر به تصوير كشيد./ش.ج

آذر ۱۳, ۱۳۹۷ ۱۳:۵۵ Asia/Tehran
کامنت