• «هفته نامه» هر جمعه در کانال اردوی شبکه سحر

برنامه «هفته نامه»، این هفته با بررسی پربازدیدترین مقالات سیاسی مرتبط با سیاست خارجی امریکا، پاکستان، هندوستان و ایران و منطقه بر روی آنتن کانال اردو شبکه سحر خواهد رفت.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، در «هفته نامه» جمعه 22 دی، بررسی این اخبار و مقاله ها را می بینیم.

در ابتدا از روزنامه عربی زبان «رای الیوم» چاپ لندن، مقاله «اعلام ایران مبنی بر ارسال ناوهای جنگی به آب های آمریکا»، واکاوی می شود. در ادامه از مجله انگلیسی زبان «فورین پالسی» (Foreign Policy)  چاپ آمریکا، به بررسی مقاله « آیا اولین اقدام نانسی پلوسی اخراج ترامپ خواهد بود؟، می پردازد. از وب سایت ایرانی « الوقت» مقاله «منطقه جولان، میدان درگیری اسرائیل و سوریه » مورد بحث قرار می گیرد. از وب سایت هندی و اردو زبان «د وایر» (The Wire) ، مقاله با موضوع داخلی، « قرارداد خرید جنگنده میان هند و فرانسه، آیا دولت مرکزی دروغ می گوید؟» انتخاب شده است. از مجله  اردو زبان «ندای ملت»  چاپ پاکستان، به مقاله «اعتراف وزیر خارجه سابق هند: کشمیر از دست می رود»، پرداخته می شود و در پایان از مجله هندی زبان  «نی دنیا» چاپ هندوستان، مقاله «نگرانی هایی در عرصه افغانستان»، بررسی می شود

برنامه «هفته نامه» به تهیه کنندگی محسن روخ دوست،  اجرای حسام الدین مهاجری و با حضور احمد عباس به عنوان کارشناس ثابت، هر جمعه در ساعت 17 به وقت تهران به مدت 20 دقیقه روی آنتن کانال اردوی شبکه سحر می رود.

 

دی ۱۹, ۱۳۹۷ ۱۳:۴۸ Asia/Tehran
کامنت