• برنامه ای مذهبی از پرس تی وی: دین اسلام و تاکید بر قدرت و شجاعت انسان

تاکید بر ثابت قدم بودن و قوی بودن مسلمان در دین مبین اسلام و آموزه های پیامبر اکرم (ص) در برنامه این هفته «غذای روح» (Food for Thought) مورد بحث قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پرس تی وی، این برنامه به پخش قسمت هایی از سخنرانی زید شاکر در بین مسلمانان آمریکا در مرکز اسلامی شیکاگو می پردازد.

وی در این سخنرانی ضمن تاکید بر ضرورت و تاثیر مثبت ایمان و اعتماد به قدرت الهی در زندگی روزمره بشر، ایستادگی برای عقیده و تلاش برای جلب رضای خدا و داشتن پیوند قوی با قرآن را عامل مهم رسیدن انسان به سعادت مادی و معنوی معرفی می کند.

وی همچنین خودسازی و مقاومت در مقابل سختی ها و مصیبت ها را باعث دستیابی به موفقیت دانسته و قوی و شجاع بودن را دو ویژگی مهم مسلمان واقعی می داند.

ایمان واقعی و نقش آن در تقویت روحی افراد و رسیدن به اهداف متعالی و تسلیم شدن در برابر ذات اقدس الهی به عنوان عامل مهم شجاعت و قدرت مسلمانان از دیگر محورهای مورد بحث در این سخنرانی است.

«غذای روح» ساعت 00:20 بامداد پنجشنبه از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه جمعه ساعت 10:00 ، شنبه 05:20 و 14:20 و دوشنبه ساعت 20:00 روی آنتن می رود.

 

دی ۱۹, ۱۳۹۷ ۱۴:۳۴ Asia/Tehran
کامنت