• از برنامه اقتصادی پرس تی وی: تاثیر سیاست های اقتصادی ترامپ بر زندگی کشاورزان آمریکایی

برنامه این هفته «شکاف اقتصادی» (Economic Divide) به بررسی سیاست های اقتصادی ترامپ و به طور خاص تاثیر تعرفه ها بر زندگی کشاورزان آمریکایی اختصاص دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پرس تی وی، این برنامه به تهیه کنندگی کاوه تقوایی با نگاهی به تصمیمات اقتصادی ترامپ و تعرفه های وضع شده از سوی او بر برخی محصولات و تاثیر آن بر وضعیت اقتصادی مردم کشاورز آمریکا، جنگ اقتصادی ایجاد شده میان آمریکا و چین و چند کشور دیگر به دلیل وضع تعرفه های طاقت فرسا بر برخی محصولات کشاورزی را مورد نقد و بررسی قرار می دهد.

این برنامه همچنین با مروری بر اقدامات متقابل چین علیه آمریکا و اعمال تعرفه های سنگین بر کالاهای وارداتی آمریکایی به واکاوی دلایل اتخاذ چنین تصمیماتی از سوی ترامپ می پردازد.

نگاهی به اقداماتی همچون پرداخت خسارت به کشاورزان از سوی ترامپ در پی اعمال تعرفه ها و حمایت مردم چین از اقدامات دولت این کشور در مقابله با اقدامات نسنجیده دونالد ترامپ نیز از دیگر محورهای مورد بحث در این برنامه خواهد بود.

«شکاف اقتصادی» ساعت 00:03 بامداد جمعه 21 دی ماه از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه نیز شنبه ساعت 23:00 ، یکشنبه ساعت 07:00 و 18:00 و دوشنبه ساعت 10:00 روی آنتن خواهد رفت.

 

دی ۱۹, ۱۳۹۷ ۱۴:۳۶ Asia/Tehran
کامنت