شبکه العالم امروز در برنامه «نقطه تواصل» خود به دورنمای اقتصادی که رژیم آل خلیفه درباره آن تبلیغ می کند ، پرداخته است.

«نقطه تواصل» این هفته شبکه العالم به یکی از مهمترین اخبار روزهای گذشته بحرین که در شبکه های اجتماعی این کشور بازتاب یافته، اختصاص دارد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، شبکه العالم امروز در برنامه «نقطه تواصل» خود به دورنمای اقتصادی که رژیم آل خلیفه درباره آن تبلیغ می کند ، پرداخته است.

کاربران شبکه های اجتماعی بحرین به شدت نسبت به این اقدام رژیم آل خلیفه واکنش نشان داده اند. شعار آل خلیفه برای اقتصاد 2030 « توسعه منطقه ای تا رقابت جهانی» است که مردم بحرین و کاربران شبکه های اجتماعی آنطور که در «نقطه تواصل» روایت می شود، معتقدند این شعار پوچ و توخالی است.

«ابراهیم المدهون» کارشناس برنامه با بررسی رویدادهای اقتصادی اخیر در بحرین، برخی اعتراضات مردم این کشور را همچون افزایش بهای آب و برق مصرفی در این کشور که اخیرا اعمال شده است، مورد بررسی قرار می دهد.

همچنین « جهیان عبدالنبی» با مروری بر کامنت های کاربران در توییتر و فیس بوک ، نظرات مردم بحرین و اعتراضات آن ها را بیان می کند.«نقطه تواصل» امشب ساعت 20 به وقت تهران از شبکه العالم پخش می شود و تکرار آن فردا ساعت 14 خواهد بود./ش.ج

 

دی ۲۲, ۱۳۹۷ ۱۵:۱۴ Asia/Tehran
کامنت