شبکه خبری العالم مستند «و اعدوا» را درباره توان نظامی یکی از شاخه های نظامی جنبش جهاد اسلامی تهیه و تولید کرده است.

شبکه خبری العالم مستند «و اعدوا» را درباره توان نظامی یکی از شاخه های نظامی جنبش جهاد اسلامی تهیه و تولید کرده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی ، شبکه العالم در این مستند توان نظامی «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی را به تصویر در آورده است.

«اسراء البحیصی» خبرنگار شبکه العالم در غزه ، کارگردان این مستند ، به سراغ کارگاه ها و مخازن موشک سازی مقاومت فلسطینی رفته و طریقه ساخت و تجهیز موشک را ترسیم کرده است.

مستند «و اعدو» همچنین با « ابوحمزه» یکی از فرماندهان «سرایا القدس» مصاحبه کرده است که طی آن چگونگی تولید موشک توسط جنبش های مقاومت فلسطین را از زبان این فرمانده خواهیم شنید.

در این مستند انواع موشک های فلسطینی از جمله فجر1 و 3 و 5 و بدر1 به تصویر کشیده شده و توضیحات فرماندهان نظامی فلسطینی درباره آنها ارائه می شود.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این مستند ورود به تونل های تنگ و تاریک مقاومت فلسطینی و فیلم برداری از مجاهدین حاضر در مرزهای اسرائیل و مصاحبه با آنان است.

در شرایطی که کمتر دوربینی می تواند به انبارها و مخازن و پناهگاه های مقاومت فسطینی وارد شود تصاویر مستند «و اعدو» در نوع خود کم نظیر است . دوربین العالم در این مستند به راحتی از تمام مراحل موشک سازی و تجهیز انواع موشک برای پرتاب علیه رژیم صهیونیستی تصویربرداری کرده است.

این مستند به زودی از شبکه العالم به روی آنتن می رود./ش.ج

 

بهمن ۲۳, ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳ Asia/Tehran