انیمیشن ایرانی «شاهزاده روم » به نویسندگی و کارگردانی هادی محمدیان و تهیه‌کنندگی حامد جعفری و مدیریت دوبلاژ ناهید انوری در ایام نوروز از کانال اردو پخش می شود.

انیمیشن « شاهزاده روم» مهمان نوروزی خانه های اردوزبانان مخاطب شبکه سحر می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی ، انیمیشن ایرانی «شاهزاده روم » به نویسندگی و کارگردانی هادی محمدیان و تهیه‌کنندگی حامد جعفری در ایام نوروز از کانال اردو پخش می شود.

این انیمیشن سینمایی توسط «گروه هنرپویا» در سال ۱۳۹۳ تولید شده ‌است. داستان این انیمیشن «شاهزاده روم» قصه عاشقی و دلدادگی بانویی پاکدامن و مسیحی به نام ملیکا خاتون نوه قیصر کبیر روم از سلاله شمعون از حواریون حضرت مسیح (ع) است که دست سرنوشت او را به بلاد اسلامی می‌آورد و با مردی از نوادگان پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) ازدواج می‌کند و ثمره این ازدواج فرزندی نیک سرشت است که در آینده‌ای نزدیک، جهان را پر از عدل و داد می کند.

مدیریت دوبلاژ این انیمیشن را ناهید انوری انجام داده است. صداپیشگان این مجموعه همکاران کانال اردو شبکه سحر انجام داده اند. اظفر کاظمی ، عظیم سبزواری ، رباب منصوری ، یوشا حیاتی و ناهید انوری از جمله صداپیشگان انیمیشن «شاهزاده روم » هستند

.این انیمیشن دیدنی قرار است چهارم فروردین ساعت 22 به وقت تهران از کانال اردو شبکه سحر پخش شود.

«شاهزاده روم» در سال ۱۳۹۴ به اکران عمومی درآمد و موفق شد به پرمخاطب‌ترین انیمیشن تاریخ ایران و سومین فیلم پرفروش سال ۹۴ تبدیل شود./ش.ج

اسف ۲۱, ۱۳۹۷ ۱۴:۳۰ Asia/Tehran
کامنت