برنامه کودک «غنچه لر»(غنچه ها) ویژه نوروز به صورت روزانه از اول فروردین 98 تا پایان تعطیلات از کانال آذری شبکه سحر بر روی آنتن است .

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی ، آغاز سری جدید این برنامه با فصل بهار و عید نوروز همراه شده که به همین بهانه دو شخصیت جدید به نام های «عمو نوروز» و «حاجی فیروز» به شخصیت های قبلی به نام های «عطا» ، «وفا» ، «صنم» و «گول اوغلان» اضافه شده است .

برنامه «غنچه لر» از آیتم های مختلفی مثل قصه گویی ، آموزش خمیر بازی ، آموزش نقاشی ، کلیپ ، نماهنگ ، وله ، و اجرای ترانه های آذری به صورت پلی بک توسط بازیگران و عروسک های برنامه انجام می شود .

بخش جدیدی هم به برنامه اضافه شده است به عنوان معرفی کودکان فعال و موفق در حوزه های مختلف که سبب ایجاد انگیزه مضاعف در کودکان شده و مهم تر از آن اینکه مخاطب را از نزدیک با فعالیت های مختلف محیط های آموزشی و سرگرمی موجود در استان آذربایجان شرقی و نیز با انواع مناسبات و مراودات مختلف این استان آشنا می کند .

عوامل دست اندرکار ساخت برنامه عبارتند از : تهیه کننده: ابراهیم محمدی ، کارگردان: محمد ندیمی ، نویسندگان و صدا پیشگان: فریبا رضایی و صنم برزگر، مجری: محمود کریمی ، عروسک گردانان: زهرا اسماعیل زاده ، ساناز اسمعیلی و ویدا نگارستانی هستند ، گرافیست و انیماتور تمامی بخش های برنامه نیز بابک پور فرد است .

برنامه «غنچه لر» هر روز از ساعت 16:00 به مدت 30 دقیقه بر روی آنتن است .

 

اسف ۲۲, ۱۳۹۷ ۱۶:۱۴ Asia/Tehran
کامنت