• همراه با رادیوهای اداره کل اروپا و آمریکای معاونت برون مرزی؛

به مناسبت نزدیکی به نخستین یادواره شهادت سردار سپهبد شهید «حاج قاسم سلیمانی» و همراهان، رادیو های اداره کل اروپا و آمریکا معاونت برون مرزی صدا وسیما ویژه برنامه هایی تدارک دیده اند.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، اداره کل اروپا و آمریکای معاونت برون مرزی مشتمل بر 6 رادیو و وب سایت برای پخش به زبان های مختلف در مناطق اروپا ، آمریکا و جهان فعال هستند. رادیو هایی به زبان های آلمانی، انگلیسی، آلبانیایی، روسی، ایتالیایی و اسپانیایی همراه با صفحات مجازی متعلق به خود برای مخاطبان و دنبال کنندگان، اخبار و برنامه های مختلفی در این ایام پخش و بارگذاری می کنند.
از اهم اقدامات مشترک این رادیوها به صورت روزانه می توان به: تولید و پخش برنامه ای با موضوع بیانات مقام معظم رهبری در باره شهادت «سردار سلیمانی» در خلال برنامه های روزانه، تولید و پخش ویژه برنامه هایی با ساختار کلامی در خصوص خدمات و اقدامات ارزنده «سردار دل ها» و جهاد و مبارزاتش با داعش و افراطی گری در ایران و منطقه، تولید و پخش برنامه هایی گفت و گو محور و دعوت وانجام مصاحبه با کارشناسان و مفسران حوزه های متفاوت به عنوان مهمان برنامه در شرح اقدامات موثر سردار شهید، اختصاص بخش های مختلف خبری روزانه و شبانگاهی به پوشش اخبار از مراسم و مناسبت های مختلفی که به این منظور در شهرهای مختلف ایران ، عراق و کشورهای همجوار برگزار می شود و راه اندازی و بارگذاری آلبوم و گالری عکس و ویدئو در سایت و فضای مجازی در رادیوها است.
همچنین پخش ویژه برنامه هایی در قالب مستند رادیویی در باره شخصیت «حاج قاسم سلیمانی» و گفت و گو با مقامات لشگری و کشوری و همرزمان سردار شهید در باره اقدامات و نقش آن شهید در حذف جغرافیای داعش از منطقه به تدریج به برنامه های فوق الذکر افزوده می شود.
رادیوهای اداره کل اروپا و آمریکای معاونت برون مرزی بر روی موج کوتاه و FM، ماهواره و گیرنده های دیجیتال و نیز تارنمای www. Parstoday.com و صفحات اینستاگرام و توئیتر این رادیو ها فعال هستند.

 

دی ۰۶, ۱۳۹۹ ۱۵:۱۴ Asia/Tehran