• با هدف آگاهی بخشی به مخاطبان رادیو بنگلای معاونت برون مرزی؛ پخش برنامه هایی در خصوص کرونا و راه های پیشگیری و مراقبت

به همت برنامه سازان رادیو بنگلای معاونت برون مرزی و مشارکت کلوپ شنوندگان این رادیو در کشور بنگلادش، برنامه ای با موضوع کرونا و پیشگری و درمان پخش شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، به همت رادیو بنگلا اداره کل شبه قاره و شرق آسیای حوزه معاونت برون مرزی برنامه «بهداشت و سلامتی» این رادیو طی فراخوانی با هدف افزایش آگاهی مخاطبان و شنوندگان از بیماری مهلک کرونا با حضور نمایندگان کانون شنوندگان و نیز دعوت رادیویی از شنوندگان در یکی از مزارع چای حومه شهر «سیلهت» برگزار و با استقبال گرمی همراه شد.

حضور دکتر میر شاه عالم به عنوان پزشک و کارشناس برنامه در میان کشاورزان و کارگران و ارائه آخرین نکات و یافته های پزشکی در ارتباط با این ویروس ناشناخته و سویه های مختلف آن از نکات مهمی بود که با استقبال حاضران همراه شد.

در برنامه «بهداشت و سلامت» کارشناس پزشکی رادیو با حاضرين به گفت وگو پرداخت و جنبه های بهداشتی و دستورالعمل های مقابله با این اپیدمی هولناک را یادآور شد.

در پایان به کشاورزان و حاضرین در این فراخوان پکیج های بهداشتی اهدا شد.

 ویژه برنامه پرمخاطب «بهداشت و سلامتی» رادیو بنگلا با سابقه ای ۱۵ ساله، روزهای چهارشنبه هر هفته با حضور پزشکان و کارشناسان بهداشت و سلامتی، به روی آنتن می رود. و همزمان بر روی سایت رادیو به آدرس www.parstoday.com/bn نیز بارگزاری می شود.

 

شهریور ۱۶, ۱۴۰۰ ۱۴:۳۶ Asia/Tehran