• گذری بربرنامه های رادیوژاپنی از منظر مخاطب

اوی کاوا کازوآکی، از مخاطبان پروپاقرص رادیوژاپنی ازشهر کاواساکی ژاپن است که نکاتی را پیرامون برنامه های این رادیو بیان داشته که با هم می خوانیم.

درابتدا سپاسگزارم از اینکه در نهایت احترام و توجه به سوالات من در برنامه پرطرفدار "ما و شنوندگان" پاسخ دادید و از اینکه به مخاطبان خود اهمیت می دهید، تشکرمی کنم.

                                                    

در بین برنامه های رادیو ژاپنی، دو برنامه تولیدی "تالاب های ایران" و "بازار ایران" به چشم می خورد که برنامه های بسیارمفید و لذت بخشی هستند .

 

 

برنامه  "تالاب های ایران"

 

برنامه  "بازار ایران"

 

ضمن سپاس از شما، تقاضا دارم درصورت امکان برنامه "غذای ایرانی"  را نیز در سایت پارس تودی معرفی کنید. زیرا به نظرمی آید برای آشپزها و علاقه مندان به آشپزی جذاب باشد. زمانی که غذای خوشمزه ای می خوریم، حس خوبی برایمان به همراه می آورد، پس چه خوب است که این تجارب را بین میلیون ها نفر در سراسر دنیا به اشتراک گذاشت. حس شناخت فرهنگ غذا یا آشپزی خوش طعم کشور های خارجی، امری بسیار ضروری است.

برنامه "غذای ایرانی"

 

لذا باعث خوشحالی است مطالبی درباره ی غذا و آشپزی ایرانی و چیزهایی که در ژاپن با آنها آشنا نیستیم را دراختیار ما قرار دهید.

از دیگر برنامه های بی نظیر و شاهکار شما می توان به ویژه برنامه ی "سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران"  اشاره نمود که با شنیدن صحبتهای کارشناس برنامه خانم یامامورا که پیرامون انقلاب صحبت می کردند، متوجه شدم ملت ایران برای رسیدن به پیروزی بسیارتلاش کردند و دربرهه های مختلف  انقلاب شرکت می نمودند و از همه مهمتراینکه این انقلاب خواسته ی خود مردم بوده و برای تشکیل آن تا پای جان ایستادگی کردند.

من سال قبل در مرکز فرهنگی ایران درکشورم در پنج برنامه ی "تاریخ فیلم ایران" پشت سر هم شرکت کردم و بارآخر که سخنران بطور ویژه راجع به سالگرد انقلاب اسلامی ایران صحبت می کرد، این فرصت را داشتم که عکسی ازسخنرانی امام خمینی را ببینم. ازاینکه می دیدم همه مردم ایران خوشحال بودند، حس بسیارخوبی به من دست داد. متوجه شدم که 22 بهمن در تاریخ ایران روز بسیار مهمی است. سال آینده هم زمان با 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران، باعث خوشحالی همه ماست مطابق انتظار برنامه ریزی فوق العاده ای داشته باشید.

همانطور که قبلا گفتم شرکت مردم در سالروز انقلاب اسلامی در مقیاس بزرگ با وجود گذشت 39 سال از پیروزی انقلاب اسلامی ، حاکی از حمایت مردم از انقلاب است.

 

 

فرو ۲۳, ۱۳۹۷ ۱۱:۳۳ Asia/Tehran
کامنت