• موفقیت شبکه صدای عربی برون مرزی در جشنواره بین المللی الغدیر

شبکه صدای رادیو عربی و آفریقایی در اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین المللی رسانه ای غدیر در نجف جایزه بهترین برنامه پژوهشی با نام " خیابان 204 " را کسب کرد.

جايزه بهترين برنامه پژوهشى جشنواره غدیر امسال به برنامه خيابان ٢٠٤ شبكه عربى آفريقايى صدای عربی معاونت برون مرزی تعلق گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، شبکه صدای رادیو عربی و آفریقایی در اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین المللی رسانه ای غدیر در نجف جایزه بهترین برنامه پژوهشی با نام " خیابان 204 " را کسب کرد.

این برنامه حوادث فاجعه منی در موسم حج سال 1436 قمری را مورد بررسی قرار می دهد که در نتیجه 7000 تن از حجاج بیت الله الحرام که 464 نفر از آنان ایرانی بودند در اثر بی کفایتی و سوء مدیریت مقامات سعودی  به درجه رفیع شهادت دست یافتند .

این در حالی است که در جشنواره امسال که در روزهای دوازدهم و سیزدهم شهریورماه برگزار شده است بیش از 190 اثر از داخل عراق و 600 شخصیت و 650 اثر درامی وهنری و رسانه ای ازخارج به رقابت با یکدیگر پرداختند.        

برپایی چنین جشنواره هایی از جمله جشنواره بین المللی غدیر نقش مهمی در حمایت از جبهه مقاومت اسلامی در مقابله با استکبار جهانی ایفا می کند.    

این جشنواره که با شعار «با سخن و تصویر، پیروزی کامل است» و به همت شبکه‌ ماهواره‌ای غدیر در شهر نجف اشرف برگزار شد ، شب گذشته با معرفی آثار برتر به کار خود پایان داد./ش.ج

شهر ۱۴, ۱۳۹۷ ۱۲:۴۸ Asia/Tehran
کامنت