• نظرات رسیده از مخاطبان رادیو روسی معاونت برون مرزی پیرامون حادثه تروریستی اهواز

چهارتن ازمخاطبان رادیو روسی نظرات خود را پیرامون حادثه تروریستی اهواز ارسال کردند که با هم می خوانیم

نایل حضرت گاریپوف – رئیس مرکز فرهنگ اسلامی ایمان از روسیه،  تروریسم را شر معاصر دانسته و گفت:

این شر توسط امپراطوری ها و یکجانبه گرایان جدید حمایت می شود. آنها نیاز به ایجاد جنگ در منطقه دارند تا به اهداف ژئوپلیتیک خود برسند. اوضاع بسیار پیچیده است. ایران بایستی در مقابل نفوذ غرب بایستد.

 

ولادیمیر گالوچکین – رئیس انجمن لتونیایی دوستان ایران «برادران نامه» ، حمله تروریستی اهواز را توطئه اسرائیل و عربستان سعودی برای ایران دانست و گفت: ایران نباید به این وضع عادت کند چرا که دشمن همیشه دشمن است. نکته وحشتناک تر و خطرناک تر اینکه در خود ایران افرادی هستند که با دستور خارج از کشور برادران و هم کیشان خود را می کشند. البته مقامات ایران بایستی به این نکته نیز توجه داشته باشند.

 

نایل بختییف از سامارای روسیه ضمن عرض تسلیت صمیمانه خود گفت: این تروریست ها که در تلویزیون های غربی به عنوان مبارزان راه آزادی و اپوزیسیون معرفی می شوند، در حقیقت دشمنان واقعی هستند که در برابر دلارهای امریکایی حاضرند دست به هر کاری بزنند.

به نظر من هیچ رحمی نباید به آنها بشود و بزودی دست انتقام الهی از آنها انتقام سختی خواهد کشید.

 

سرگی سازونوف مخاطب سرشناس رادیو روسی در پاسخ به اینکه ایران و کشورهای قربانی تروریسم چه واکنشی باید به این گونه حملات داشته باشند، گفت: تنها راهکار آن نیروهای اطلاعاتی است. ما تمام این مسائل را در جریان جنگ های چچن تجربه کرده ایم. من امروز به یاد دارم که چگونه در جریان حمله تروریست ها به بودینوفسک در سال 1995 یک تحلیلگر صهیونیست در «رادیو آزادی» با بغض تقاضای بخشش و درک کردن تروریست ها را داشت.

 

مهر ۱۵, ۱۳۹۷ ۰۹:۲۱ Asia/Tehran
کامنت