در سالروز ابلاغ پیام امام راحل(ره) به آخرین رهبر شوروی ، از همکاران رادیو آذری تبریز معاونت برون مرزی، تقدیر و قدردانی شد.

همزمان با سالروز ابلاغ پیام تاریخی امام خمینی (ره) به آخرین رهبر شوروی، مراسمی با حضور مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی و همکاران رادیو آذری تبریز در این مرکز برگزار شد.

به  گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، سیزدهم دی ماه همزمان با سالروز ابلاغ پیام تاریخی امام خمینی (ره) به «میخائیل گورباچف» آخرین رهبر شوروی مبنی بر پیش بینی فروپاشی نظام کمونیستی شوروی و ضرورت روی آوردن به اسلام برای نجات یافتن نظام شوروی سابق از انحلال و فروپاشی، مراسم تکریم کارکنان رادیو آذری برون مرزی تبریز در سالن جلسات صداوسیما مرکز آذربایجان شرقی برگزار شد.

در این مراسم مرتضی صفری مدیرکل مرکز صداوسیمای آذربایجان شرقی بر نقش حساس و تاثیرگذار شبکه های برون مرزی در تعمیق پیوندهای منطقه ای تاکید و عملکرد این رادیو را در جهت انتقال پیام انقلاب و معرفی چهره واقعی اسلام و ایران موفق ارزیابی کرد.

 

مدیرکل مرکز صداوسیمای آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر لزوم ترویج و گسترش مبانی معارف اسلامی با توجه به خلاء مبانی و معارف دینی در جمهوری های استقلال یافته شوروی ، عملکرد رادیو آذری را در این باره رضایتبخش دانسته و گفت: اشتراکات فرهنگی میان ایران و جمهوری آذربایجان و وجود فرهیختگان و شعرای دو یا سه زبانه در جامعه هدف توانسته است همکاران این مجموعه را در تولید برنامه هایی با محتوای غنی و جذب مخاطبان کمک کند.

در این مراسم همچنین از زحمات برخی همکاران رادیو آذری به پاس سال ها تلاش خالصانه و متعهدانه در رادیو آذری تبریز تقدیر، پیام «برهان حشمتی» مدیرکل رادیوهای آسیای میانه، قفقاز و شمال خاورمیانه قرائت شد و توفیقات و عملکرد مثبت این رادیو در پوشش اخبار در منطقه هدف و جذب حداکثری مخاطبان مورد قدردانی قرار گرفت.

در این مراسم، علی عیسی زاده قائم مقام مدیرکل مرکز صداوسیمای آذربایجان شرقی و همکاران رادیو آذری تبریز حضور داشتند./ش.ج

 

دی ۱۶, ۱۳۹۷ ۱۴:۴۵ Asia/Tehran
کامنت