سخنان معاون برون مرزی در دیدار هفته گذشته خود از رادیو بنگلای این معاونت ، در پرمخاطب ترین سایت خبری بنگلادش همچنین مطبوعات این کشور بازتاب ویژه ای داشت.

سخنان معاون برون مرزی در دیدار هفته گذشته خود از رادیو بنگلای این معاونت ، در پرمخاطب ترین سایت خبری بنگلادش همچنین مطبوعات این کشور بازتاب ویژه ای داشت.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، «پیمان جبلی» معاون برون مرزی صداوسیما در دیدار هفته گذشته خود از رادیو بنگلای این معاونت گفت: رادیو بنگلا تنها رسانه ایرانی برای مخاطبان پرشمار بنگلادش با جمعیتی بالغ بر 164 میلیون است که طی این سال ها توانسته است در جذب حداکثری مخاطبان در این کشور مسلمان موفق عمل کند.

این دیدار به بهانه موفقیت یکی از برنامه های پرمخاطب این رادیو (برنامه «بهداشت و سلامت») که حدود 15 سال است در این رادیو تهیه و تولید می شود، صورت گرفت.

جبلی ضمن نشست صمیمانه با کارکنان این رادیو تاکید کرد : بی شک موفقیت رادیو بنگلا حاصل سال ها تلاش و سخت کوشی همه همکاران این مجموعه است که با درایت و هوشمندی توانسته اند درعرصه رقابت تنگاتنگ، همپای سایر رقبای پرقدرت خود در فضای رسانه بدرخشند.

معاون برون مرزی با تاکید به موفقیت رادیو بنگلا در انجام اهداف رسانه ای خود خاطرنشان کرد : میزان علاقه مندی جامعه هدف ما به رسانه های جمهوری اسلامی، جدای از فرهنگ غنی و ظرفیت تمدنی چند هزار ساله آن، به خاطر برکت انقلاب اسلامی و نفس گرم امام (ره) است و پیام انقلاب به مردم دنیا به ویژه کشورهای اسلامی که مشتاق شنیدن صدای حق هستند، رسیده و در دل مردم حقیقت جو و عدالت خواه ریشه دوانیده است.

میزان علاقه مندی بنگلا زبانان به رادیو بنگلا بسیار قابل توجه و چشمگیر است و مخاطبان اعتماد کاملی به این رادیو دارند و اخبار و گزارش های خبری به ویژه اخبار منطقه را به دلیل بیان حقیقت و رعایت اصل امانتداری از رادیو بنگلا برون مرزی رسانه ملی جمهوری اسلامی دنبال می کنند.

خبر بازدید معاون برون مرزی از رادیو بنگلا در پرمخاطب ترین سایت های خبری بنگلادش همچون MymensinghLive-newszoombangla-ekushenews24-bartabangladesh  Jagrotabangla-  sangbadsaradin  و هفته نامه هالیدی Holidays یکی از قدیمی ترین و معروف ترین هفته نامه ملی در بنگلادش و حتی روزنامه های هند بازتاب ویژه ای داشت./ش.ج

 

دی ۱۶, ۱۳۹۷ ۱۵:۵۱ Asia/Tehran
کامنت