• جشن های چهل سالگی انقلاب ایران مبارک!

مخاطبان رادیوهای معاونت برون مرزی صداوسیما در طلیعه پنجمین دهه از عمر انقلاب اسلامی ایران، با پیام هایی دلنشین، از انقلاب ایران و بالندگی اش گفتند. آنچه در پی می خوانید ، گوشه ای از نظرات آنان در این باره است:

صدیق الرحمن خان، استاد تاریخ و فرهنگ اسلامی دانشگاه داکا بنگلادش و مخاطب رادیو بنگلا گفت: ایران بین کشورهای اسلامی پیشرفت زیادی داشته است. آمریکا هرچند مقابل ایران ایستاده و علیه این کشور، تحریم‌های ظالمانه اعمال می کند، ولی همچنان ایران اسلامی در مسیر پیشرفت وترقی قرار دارد. آیت‌الله خمینی(ره) درزمان حیات خود توطئه های آمریکا را نقش برآب نمود. ایران بعد از انقلاب، توسعه زیادی در زمینه های مختلف علوم و آموزشی، نظامی ، فناوری وپژوهشی بدست آورده و قدرت ایران در غرب آسیا خیلی افزایش یافته است.

 

 شرالی فاضل مخاطب رادیو سواحیلی از شهر دارالسلام تانزانیا ضمن تبریک چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: انقلاب اسلامی ایران منحصر به ایران نبوده و مربوط به همه مسلمانان جهان است. کشورهای اسلامی جهان باید با الگوپذیری از انقلاب اسلامی ایران در مقابل استکبار جهانی بیاستند.

 

رمضان امتونگوجا مخاطب رادیو سواحیلی از شهر تانگا تانزانیا گفت: انقلاب اسلامی ایران و رموز تداوم آن می تواند الگوی مناسبی برای دیگر کشورهای جهان به ویژه کشورهای خاورمیانه باشد.

 

عیسی موسانگو مخاطب رادیو سواحیلی از شهر بنی کنگو گفت: خودکفایی و استقلال جمهوری اسلامی ایران در طول چهل سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی افتخاری بزرگ برای کشورهای اسلامی است و این مسأله نشان می دهد که ملت های دیگر با الگو قرار دادن ایران می توانند به این خودکفایی و استقلال دست یابند.

 

بالهدی علی مخاطب رادیو سواحیلی از شهر تانگا تانزانیا گفت: کشور ایران پیش از پیروزی انقلاب، کشوری وابسته به غرب بود که به یمن پیروزی انقلاب اسلامی از این وابستگی رهایی یافت و در طی سال های پس از انقلاب بدون تکیه بر کشورهای بیگانه به پیشرفت های قابل توجهی دست یافت.

 

پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ابهت پوشالی مستکبران را درهم شکست

علی عبدا... مخاطب رادیو سواحیلی از شهر زنگبار تانزانیا گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران دریچه نور و امید را به روى همه مسلمانان جهان باز کرد و ابهت پوشالی مستکبران را درهم شکست.

 

یکی از رموز تداوم انقلاب اسلامی ایران، اتحاد و همبستگی ملّت ایران است

سالم محمد مخاطب رادیو سواحیلی از شهر زنگبار تانزانیا گفت: انقلاب اسلامی ایران انقلابی بی همتا بود که نظیر آن در هیچ جای جهان دیده نشده است. یکی از رموز تداوم انقلاب اسلامی ایران اتحاد و همبستگی ملّت ایران بود که همچنان ادامه دارد.

 

جابر نیمبو مخاطب رادیوسواحیلی از شهر کیگوما تانزانیا گفت: وحدت مسلمانان مسئله ای بسیار مهم و تأثیرگذار در پیروزی اسلام است. پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال 1979 شاهدی بر این مسئله است. مردم ایران با توکل به خداوند و حفظ اتحاد و همبستگی خود به رهبری امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند.

 

علت تداوم انقلاب اسلامی ایران مبتنی بودن بر پایه ایمان و اتحاد مردم است

قاسم مالیا مخاطب رادیو سواحیلی از شهر کینشازا کنگو گفت: آمریکا و هم پیمانانش هیچگاه نخواهند توانست نظام جمهوری اسلامی ایران را نابود کنند چرا که انقلاب اسلامی ایران بر پایه ایمان و اتحاد مردم بنا نهاده شده است و چنین انقلابی همواره تداوم خواهد داشت. کشور ایران از معدود کشورهایی است که قوانین و شریعت اسلام در آن به درستی اجرا می شود و ما به این مسئله افتخار می کنیم.

 

ابو بتول مخاطب رادیو عربی از عراق گفت: یکی از اسرار موفقیت آمیز بودن انقلاب اسلامی ایران در چهلمین سالگرد پیروزی خود، وجود رهبری حکیمانه ی امام خمیني (ره) و نیز وجود امام خامنه ای رهبر فرزانه ایران است که توانسته اند این انقلاب را به سر منزل مقصود رسانده و آن را به عنوان زمینه ای برای ظهور امامت امام مهدی (عج) بر روی این کره خاکی فراهم آورند .

 

از مهمترین دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تعریف معارف اسلامی و احیای آنهاست

حیدر حسن مخاطب رادیو عربی از عراق گفت: از مهم ترین دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران تعریف معارف اسلامی و احیای آنهاست. تمام تلاش های صورت گرفته از سوی دشمنان در تحریف چهره و نام اسلام محمدی (ص) با درایت  و رهبری امام خمینی کبیر (ره) ونیز امام خامنه ای حفظه الله با شکست مواجه گردید. و بنا به گفته بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و امام خامنه ای باید اسلام ناب محمدی (ص) را به تمام دنیا شناساند تا دیگر غریب و مظلوم واقع نشود.

 

ابو خلیل مخاطب رادیو عربی از بحرین گفت:  بدون شک موفقیت جمهوری اسلامی ایران در طول چهل سال از عمر خود در گذر کردن از تمام چالش ها، توطئه ها و فشارهایی است که طی این سال ها از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی ایران تا کنون متحمل گردیده و این امر خود نشأت گرفته از ارتباط محکم انقلاب اسلامی  ایران با پروردگار متعال و رهبری حکیمانه و خالصانه و عظمت و خود باوری ملت شریف ایران است.

 

ابو علی مخاطب رادیو عربی از عمان گفت: تبریک و شاد باش بابت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران که تاج و تخت طاغوتیان و سرکشان  و زورگویان را بر هم چید و تمام معادلات و توطئه های کشورهای غربی علیه ایران اسلامی را خنثی نمود. زنده باد جمهوری اسلامی ایران  و سر بلند و پیروز باد این ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی.

 

زینب حسینی مخاطب رادیو عربی از عراق گفت: به کوری چشم دشمنان ، پرچم  جمهوری اسلامی ایران همیشه در حال اهتزاز و سربلندی است.

انقلاب ایران صدای تمامی مظلومین جهان فارغ از دین و نژاد و کشور آنهاست

نصیرو حسن مخاطب رادیو انگلیسی از نیجریه ضمن تبریک به همه مسلمانان و مظومین جهان در سراسر دنیا بابت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت:  به عقیده من انقلاب ایران صدای تمامی مظلومین جهان فارغ از دین و نژاد و کشور آنهاست. امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، نور اهل البیت (ع) را به کشور ما وارد کرد. لذا بدون در نظرگرفتن بعد مسافت و تفاوت جغرافیایی، ما هرگونه تهدید احتمالی به انقلاب اسلامی ایران را تهدید به خودمان و خط مشی مان می دانیم. زنده باد جمهوری اسلامی ایران

 

انقلاب اسلامی ایران مقدمه ای برای بسیاری از خیزش های حق طلبانه در جهان شد

هیمر سیا مخاطب رادیو انگلیسی از فیلیپین گفت: انقلاب اسلامی ایران مقدمه ای برای بسیاری از خیزش های حق طلبانه در جهان شد و این بسیار مایه خوشحالی و امیدواری است. بدون شک، در هر انقلابی نکات منفی و مثبت فراوانی وجود دارد و بزرگترین نکته مثبت  انقلاب اسلامی ایران این بود که ایرانیان از فساد و سرسپردگی رژیم پهلوی به آمریکا خلاص شدند.

 

امام خمینی(ره) با این انقلاب توانست کشور را بر اساس آموزه های اسلامی به تکامل برساند

بشیر کبدی مخاطب رادیو انگلیسی از بنگلادش گفت: به اعتقاد من انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره)، انفاق بسیار مبارکی بود که برای ایرانیان اتفاق افتاد. امام خمینی(ره) با این انقلاب توانست کشور را بر اساس آموزه های اسلامی به تکامل برساند و این ویژگی به نظر من او را بهترین رهبر قرن در میان امت اسلامی ساخته است. 

 

اس بی شرما مخاطب رادیو هندی از هندوستان گفت: بهترین آرزوهایم را به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران نثار ملت رشید ایران می کنم و طلوع سپیده دم «آزادی» را شادباش می گویم و آرزومندم که جمهوری اسلامی ایران در آینده نیز  همچنان قوی و پاینده و توسعه همه جانبه پیدا کند.

 

شانتی کوماری مخاطب رادیو هندی از هندوستان گفت: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به شما تبریک می گویم. در منطقه ما شنوندگان زیادی  به برنامه های شما گوش می دهند. صدای رادیوی شما بسیار واضح شنیده می شود. ما سپاسگزاریم که تیم رادیوی شما بطور شبانه روزی تلاش می کنند تا تازه ترین اطلاعات و اخبار را به گوش شنوندگان برسانند.

 

 

بهمن ۲۵, ۱۳۹۷ ۱۰:۱۷ Asia/Tehran
کامنت